Roberto Meloni startē Itālijas piedzīvojumu šovā. Dziedātājam lieliski izdodas sadarboties ar seksīgām modelēm

1 komentārs
Roberto Meloni startē Itālijas piedzīvojumu šovā. Dziedātājam lieliski izdodas sadarboties ar seksīgām modelēm
FACEBOOK

Dziedātājs Roberto Meloni labprāt ļaujas avantūrām un meklē piedzīvojumus. Nu mākslinieks piedalās Itālijas trešajā populārākajā realitātes šovā ”Pechino Express” un ļaujas dažādiem izaicinājumiem Marokā.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Roberto stāsta, ka pagājušajā gadā piedalījies šova “Pechino Express” atlasē, jo viņam ieteicis izmēģināt laimi producents, kurš dziedātājam organizēja koncertus Turcijā un Rumānijā.

”Pēc atlases netiku šovā, bet paliku rezervistos, šova producenti izvēlējās ļoti interesantus un netipiskus tipāžus. Biju jau aizmirsis par šovu, bet šogad saņēmu zvanu un jautājumu – vai vēlreiz nevēlos piedalīties? Šoreiz man piedāvāja būt pārī ar Itālijas populārāko astrologu Simon&The Stars. Viņam ir ļoti daudz sekotāju sociālajos tīklos, kā arī viņš ir sarakstījis vairākas grāmatas,” atklāj Roberto.

Roberto ar atrasto pārinieku aizgājuši uz atlasi un iepatikušies šova veidotājiem. Tā kā pamatsastāvs jau bija nokomplektēts, tad vīrieši šovā ieradās tikai piektajā raidījumā. Kopumā “Pechino Express” ir desmit raidījumu garš šovs.

Nekas nav zaudēts, kā nekā atraktivitāte, spēja pielāgoties, meklēt kompromisus un sacensības gars var izmainīt šova gaitu!

Sērijas nosaukums, kurā šova dalībniekiem pievienojās Roberto bija ”The Aliens” (citplanētieši), tā kā Roberto nedzīvo Itālijā, bet gan Latvijā, bet Saimons&The Stars strādā ar zvaigznēm, viņi uz citu dalībnieku fona ir mazliet citplanētieši.

”Šogad raidījumu filmēja Marokā, mēs pievienojāmies pārējiem dalībniekiem pie Kilimandžāro kalna. Uzreiz mūsu pāri sadalīja un es sāku skriet kopā ar divām modelēm – Lindu Morselli un Rakelli Fogeli. Rakele ir meita vienam no populārākajiem Itālijas alpīnistiem, toties Lina ir pasaulē pieprasīta modele un ”F-1” pilota Fernando Alonsso draudzene,” aizkulises atklāj Roberto.

Roberto ar skaistulēm uzreiz radās lieliska saprašanās, un, pateicoties sadarbībai, humoram viņi ierindojās otrajā vietā. Skaistules laimēja arī izbraucienu pa safari, kurā devās visi trīs komandas biedri.

”Redzēsim, kā man veiksies turpmākajos raidījumos. Dalība šovā man sagādā lielu prieku. Ik uz stūra daudzinu Latvijas vārdu un stāstu kā ir pie mums,” smaidot nosaka Roberto.

Tā kā ”Pechino Express” ir trešais populārākais Itālijas šovs, tad nav nekāds brīnums, ka pēc piektās sērijas izrādīšanas par šovu bija 400 tūkstoši tvītu.