Rihards Lepers māca Marikai Ģedertei braukt ar SUP dēli

Pievienot komentāru
Rihards Lepers māca Marikai Ģedertei braukt ar SUP dēli
Publicitātes foto

Uzņēmēja Marika Ģederte teju ikvienam asociējas ar lēdiju, sievieti, kura vienmēr izskatās perfekti un nekad nedara to, kas šo perfektumu varētu izjaukt. Izrādās, tā nemaz nav. Marika pagājušajās brīvdienās ļāvās avantūrai un aktiera Riharda Lepra sabiedrībā izmēģināja braukt ar SUP dēli.

Šo atpūtas veidu Marika vēl nevar nosaukt par hobiju, bet pēc pirmās izmēģinājuma reizes ir gatava braucienu atkārtot. Kā nekā viss izdevās lieliski, viņa ne reizi nezaudēja līdzsvaru un neiekrita ūdenī.

Foto: Personīgais arhīvs

Aktieris Rihards Lepers ir uzņēmējas ģimenes draugs un ir aizrāvies ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Tāpēc nav brīnums, ka pēc Gaujas svētkiem draugi devās iekarot SUP dēļus un pašu upi, kurai par godu tika rīkoti svētki.

Sabiedrībā zināmās personas pa Gaujas ūdeņiem devās uz jūru.

Foto: Personīgais arhīvs

”Kā uzkāpu uz dēļa, tā trīs stundas, braukāju pa Gauju, man ļoti patika. Straumes dēļ Gauja nav tā vieta, kur sākt mēģināt braukt ar SUP dēli, bet man bija labs skolotājs. Turklāt pagājušajā gadā Ēģiptē es pamēģināju vindsērfingu. Tā ka SUP dēlis nesagādāja nekādas problēmas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Marika.

Foto: Personīgais arhīvs

Reizi mēnesī Marika kopā ar tuvākajām draudzenēm dodas uz svētdienas branču, nu viņa izlēmusi vēlo brokastu vietā piedāvāt meitenēm pamēģināt supot.

“Vasarā būtiskas ir aktivitātes pie dabas, un tas ir arī īstais laiks, lai izmēģinātu ko jaunu. Svarīgi ir būt kopā ar tuviem cilvēkiem un darīt lietas kopā,” tā Marika.