Reiniku ģimenē beidzot gaidāms mazulītis

18 komentāri
Reiniku ģimenē beidzot gaidāms mazulītis
INSTAGRAM

Priecīgus jaunumus medijiem atklājis grupas ”Tērvete” mūziķis, šovbiznesa zvaigžņu Laura un Rūtas Reiniku tēvs, Artūrs Reiniks. Viņš pastāstījis, ka beidzot tiks pie ilgi gaidītā mazbērniņa.

Lai arī populārā Reiniku saime radījusi ļoti saliedētu iespaidu, regulāri sanāk kopā un priecē fanus ar ģimeniskām bildēm, ne Rūta, ne Lauris nesteidzas sarūpēt atvasītes, lai dzimta turpinātos.

Kā žurnālam ”Kas Jauns” nu pavēstījis ģimenes galva Artūrs Reiniks, viņš beidzot tiks pie mazbērniņa. Kā pirmā par mazbērniņu parūpēsies Rūta. Viņa apprecējusies ar savu mīļoto vīrieti, burātāju Jāni Preisu, un gaidāms arī abu mazulis.

Rūta savulaik darbojusies kā dziedātāja, dažādos sastāvos pat cīnoties par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā” un sadziedoties ar brāli. Pēdējos gados viņa no šovbiznesa pakāpusies maliņā un bauda mierīgu ģimenes dzīvi.

Tikmēr Lauris ar pēcnācēju sagādāšanu nesteidzas. Mūziķis pagājušogad nosvinēja 40 gadu jubileju, taču ir fokusējies uz karjeru šovbiznesā un sieviņu vēl nav atradis.