Radi pats sev veiksmes talismanu! Igauņu raganas Merilinas Kerro īpašā recepte

0 Komentāru
Radi pats sev veiksmes talismanu! Igauņu raganas Merilinas Kerro īpašā recepte
INSTAGRAM

Igauņu ragana Merilina Kerro sociālajos tīklos publisko informāciju, kura var palīdzēt viņas atbalstītājiem būt laimīgākiem un veiksmīgākiem. Šoreiz Merilina atklāj, kā jebkuru lietu padarīt par veiksmes talismanu.

Merilina stāsta, ka daudziem ir lietas, kuru klātbūtne palīdz nest laimi, kuras tiek uzskatītas teju par veiksmes talismaniem.

”Vai jūs zinājāt, ka praktiski jebkuru lietu, jebkuru priekšmetu var padarīt par veiksmi nesošu? Lai tā notiktu konkrētajai lietai divpadsmit reizes jānoskaita īpaši vārdi,” sociālajā tīklā raksta Merilina.

Merilinas Kerro atbalstītāji apsveic raganu ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai igauniete apprecējusi bērna tēvu?

Ragana aicina skatīties uz izvēlēto lietu un atkārtot – kā vāverīte nēsā kažoku un nenonēsā, tā TU ( pēc TU jānosauc konkrētā priekšmeta vārds) man veiksmi atnesīsi. Šodien, Rīt, Mūžīgi. Lai tā notiek vienmēr. Āmen.

Merilinas ieteiktie “burvju” vārdi vairākkārt izraisījuši sajūsmu viņas atbalstītājos, šī mazā ”burvestība” nebūs izņēmums.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā noskaņot sevi laimīgai nākotnei un panākumiem

Nedēļas nogalē skaistule publiskoja fotogrāfiju, kura viņas faniem lika aizdomāties, par to vai ragana nav iestūrējusi laulības ostā ar savu bērna tēvu.

Ragana pagaidām vēl nav komentējusi neskaitāmos fanu jautājumus saistībā ar laulībām.
0 Komentāru