Pugačova īsi un konkrēti par to, kā pareizi piemeklēt sev vīrieti

0 Komentāru
Pugačova īsi un konkrēti par to, kā pareizi piemeklēt sev vīrieti
Instagram/fkirkorov

Dziedātāju, estrādes dīvu Allu Pugačovu var apskaust, var nosodīt, bet skaidrs ir viens – lai arī kā nebūtu, viņa savos dzīves 68 gados ir tikusi ne tikai pie viena, bet veseliem pieciem vīriem – cits par citu bagātākiem un slavenākiem.

Šobrīd Pugačova ir laimīgi precējusies ar par viņu krietni jaunāko parodiju meistaru Maksimu Galkinu. Pāris audzina dvīņus un bieži dodas atvaļinājumos uz savu Jūrmalas rezidenci. Dīvas dzīve šķiet gluži kā pasaka, tāpēc nav brīnums, ka daiļā dzimuma pārstāves visā Krievijā kāri ķer katru Pugačovas padomu.

Kāda jauna žurnāliste meta kaunu pie malas un dziedātājai tā arī pavaicāja: “Kā man piemeklēt sev vīrieti?” Pugačova, laiku lieki netērējot, viņai uzreiz arī pajautāja: “Jums cik gadu?”, uz ko sekoja atbilde – 27. “Viņš gluži vienkārši vēl nav piedzimis!” – Pugačovai atbilde jau bija rokā.

Lai arī video nav no tiem jaunākajiem, tieši tagad tas izpelnījies popularitāti sociālajos tīklos. Lieki piebilst, ka daiļā dzimuma pārstāves par tik vienkāršu īstā vīrieša recepti ir sajūsmā.

0 Komentāru