Priekšā rehabilitācija! ”Drag queen” Amuna neatkarīgi no muguras operācijas cieš no sāpēm

1 komentārs
Priekšā rehabilitācija! ”Drag queen” Amuna neatkarīgi no muguras operācijas cieš no sāpēm
INSTAGRAM

24. maijā būs pagājuši divi mēneši, kopš Latvijā populārākajam ”drag queen” Amunai, īstajā vārdā Dāvim Ķimenim, tika veikta muguras operācija. Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Dāvis atklāj, ka arī pēc operācijas cieš no muguras sāpēm un dzer pretsāpju zāles.

”Drag queen” priecājas, ka tūlīt būs pagājuši divi mēneši, kopš veikta muguras operācija, un viņš varēs doties uz nacionālo rehabilitācijas centru ”Vaivari”, lai turpinātu cīņu par veselības atgūšanu.

Pagaidām prieku sagādā fakts, ka nav jānēsā korsete un ir atļauts sēdēt.

”Esmu noguris no sāpēm.” Latvijas pirmais ”drag queen” Amuna gatavojas nopietnai muguras operācijai

Analīzes, rentgens un tikšanās ar anesteziologu. ”Drag gueen” Amuna nespēj sagaidīt muguras operāciju

”Nevaru salīdzināt to, kā ir tagad, ar to, kā bija pirms tam. Tomēr nav tik rožaini, kā es vēlētos. No rītiem un vakaros sāp visa kreisā puse – no dibena uz leju. Ja pirms operācijas sāpes bija krampju veida, tagad vienkārši sāp nervi,” stāsta Dāvis.

Dāvis neslēpj, ka no rītiem un vakaros klibo un nevar pieliekties, lai noglaudītu savus mājdzīvniekus. Viņš cenšas nelietot zāles, pretsāpju tablete tiek dzerta tikai reizi dienā.

”Asins analīzes arī nav labas, kas ir loģiski, zinot, cik pretsāpju zāles izdzēru un kāda tā ir slodze aknām un nierēm. Priecājos, ka pārējās sāpes ir izgaisušas – mugura nesāp, labā puse ķermenim nesāp un sēklinieki nesāp,” priecājas Dāvis.

”Drag queen” ar apņēmību nosaka, ka nu atliek doties uz rehabilitāciju un saprast, kāpēc sāp kreisā ķermeņa puse un to visu izlabot.

”Atveseļošanās process gan fiziski, gan emocionāli ir ļoti grūts.” ”Drag queen” Amuna par pēcoperācijas periodu

1 komentārs