Pozitīvi vai tomēr ne? Natālija Tumševica-Ērgle publisko fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar tīģerēniem

3 komentāri
Pozitīvi vai tomēr ne? Natālija Tumševica-Ērgle publisko fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar tīģerēniem
FACEBOOK

Dziedātāja, ”Rīgas balles” patronese Natālija Tumševica-Ērgle devusies uz Taizemi, kur bauda atpūtu un izmanto iespēju fotografēties kopā ar tīģeriem. Bildes ar mežonīgajiem dzīvniekiem gan sajūsmina mūziķes atbalstītājus, gan rada neizpratni.

Fotogrāfijas, kurās Natālija redzama ar dažādu izmēru tīģeriem, viņa publiskojusi sociālajos tīklos, rakstot, – izturies pret citiem tā, kā vēlies, lai viņi izturas pret tevi!

Natālija Tumševica-Ērgle uzvar pludmales tenisa turnīrā Brazīlijā un rada sporta apģērbu kolekciju

Natālija Tumševica-Ērgle kļūst par deju studijas vadītāju! Panākums tiek nosvinēts ballītē

Skaistās fotogrāfijas izraisīja dažādas emocijas mākslinieces atbalstītāju lokā – daudzi sajūsminājās par dzīvniekiem, Natālijas drosmi atrasties tik tuvu tīģeriem, bet daudzi izteica sašutumu.

Vienā no komentāriem Natālijai tiek jautāts, vai viņa zina, ka mežonīgos kaķus sazāļo, lai viņi būtu apātiski un mierīgi, radot iespēju no tūristiem iekasēt naudiņu par bildēm un koptusiņu ar zvēriem?

Kāds aizdomājas par bilžu parakstu, sakot, ka tādā gadījumā tīģeriem nav jābūt viņai līdzās, bet gan brīvā dabā!

Pieredzējusī ceļotāja Natālija Tumševica-Ērgle sniedz padomus ceļot gribētājiem

Citos komentāros teikts, ka dzīvniekus sazāļo, lai viņi būtu tik mierīgi un liek Natālijai aizdomāties, par to, ka dienas laikā viņa nav vienīgā, kura uzņem šādas fotogrāfijas.

Dziedātāja uz šāda veida komentāriem atbild, sakot, cik viņa zina, tad vietā, kur tapušas fotogrāfijas tīģerus audzē un tad palaiž rezervātā, kur tie vairojas. Tas ir veids kā saglabāt tīģeru populāciju. Brīvībā ļoti daudz tīģeru mazuļu iet bojā.

Natālija paziņo, ka tīģerēni ir uzauguši starp cilvēkiem, tāpēc viņiem patīk atrasties cilvēku tuvumā, “darba stundas” tiek uzmanītas un vēlāk mazuļi spēlējas viens ar otru un dodas satikt vecākus.

Toties izaugot, viņi nokļūst rezervātā.