Pirms desmit gadiem un tagad! Kā gadu laikā mainījušās iemīļotās zvaigznes?

0 Komentāru
Pirms desmit gadiem un tagad! Kā gadu laikā mainījušās iemīļotās zvaigznes?
INSTAGRAM

Latviešu slavenības ļaujas šobrīd populārākajam pasaules izaicinājumam #10yearchallenge un publisko fotogrāfijas, kurās redzamas kā izskatījās pirms desmit gadiem un tagad. Apskati kā mainījušās tavas iemīļotās zvaigznes.

Daudzas sabiedrībā zināmas personas izskatās tieši tāpat, bet ir daudzas, kuras ir pat ļoti izmainījušās.

Ir mainījušās matu krāsas, griezumi, ģērbšanās stils un pat ķermeņa uzbūve, kā nekā šobrīd ir ļoti populāri dzīvot veselīgi un apmeklēt sporta zāli.

Uzņēmēja Marika Ģederte desmit gadu laikā nav daudz mainījusies, mati joprojām ir viegli viļņaini, pusgari, bet blondais tonis kļuvis vēsāks. Pati Marika raksta, ka ir kļuvusi nopietnāka.

 

View this post on Instagram

 

… nothing really has changed, only more serious #10yearchallenge

A post shared by Marika Gederte (@marikagederte) on

Dizainers Aleksandrs Pavlovs pirms desmit gadiem lepojās ar biezu matu ērkuli, nu frizūra nomainīta un viņa galvu rotā pāris milimetrus gari mati. Tāpat pamainījusies bārdas forma un biezums.

Dziedošais policists Nikolajs Puzikovs šo gadu laikā piedzīvojis lielas pārvērtības. Mākslinieks palicis plecīgāks, matu cirtas nomainījis īss, vīrišķīgs griezums un sejā parādījušies vīrišķīgi vaibsti.

 

View this post on Instagram

 

#10yearchallenge ?#nikolajspuzikovs

A post shared by NIKOLAJS PUZIKOVS (@nikolajspuzikovs) on

Modele Ginta Lapiņa ir iemantojusi pasaules slavu modes biznesā, bet pirms desmit gadiem viņa tikai uzsāka savu ceļu modeles profesijā. Šo gadu laikā ir pazudis naivums, parādījusies sievišķība un mainījies matu sakārtojums.

”Pa kreisi: dauzonīgs ērzelis ar jēlu rumpi, sastutējis Bekhema sasuku. Pa labi: saskrējies kumeļš ar pieredzējušu torsu, piekopj praktisku frizūru, dauzās, kad pašam tīk un atbildīgi dzīvo,” Renārs Zeltiņš raksturo savas fotogrāfijas.

Dziedātāja Liene Greifāne, piedaloties izaicinājumā, izaicina fanus uzminēt, kurā fotogrāfijā viņa redzama tagad, bet kurā – pirms desmit gadiem. Vērojot abas fotogrāfijas, redzams, ka mainījies matu garums, bet seksapīls Lieni nav pametis arī šodien.

Modes blogeri Alīnu Kelleri gandrīz nav iespējams atpazīt. Šobrīd skaistule ir sievišķīga, gariem, viļņainiem matiem, bet pirms desmit gadiem Kellere deva priekšroku puiciskam stilam un īsa griezuma matiem.

INSTAGRAM

Vīriešiem, gadiem ejot, mati kļūst īsāki, tad Intaram Rešetinam ir pretēji, viņš ir ataudzējis matus un vairs neizskatās tik formāls. Mainījies arī aktiera ģērbšanās stils.

 

View this post on Instagram

 

Toreiz un tagad.. #10yearchallenge #dowhatyoulove #dowhatyoubelivein #beyourself

A post shared by Intars Rešetins (@intars.resetins) on

Grupas ”Baritoni” dalībnieks Mārtiņš Strods gadu laikā uzaudzējis masu, palicis vīrišķīgāks. Galvenā lieta šajā gadu posmā nav mainījusies, mūziķis par savām otrajām mājām droši var saukt skatuvi.

 

View this post on Instagram

 

Šis tas ir mainījies! Piemēram, mandolīna pazudusi! ??#10yearchallenge

A post shared by Mārtiņš Strods (@martins.strods) on

Pasākumu vadītājs Edgars Toretto pirms desmit gadiem mīlējis ballītes un izklaides, nekas nav mainījies, vienīgi ballītes kļuvušas citādākas, ģimeniskākas.

 

View this post on Instagram

 

#10yearchallenge #2009vs2019

A post shared by Папа принцессы ???? (@edgarstoretto) on

Dziedātāja Dināra Rudāne mazliet pamainījusi izaicinājumu un publisko fotogrāfijas, kurās pozē kopā ar māsu. Viena no bildēm uzņemta tagad, otra pirms septiņpadsmit gadiem.

INSTAGRAM

Šova ”X Faktors” dalībniece Līga Rīdere fotogrāfijā pirms desmit gadiem izskatās jauneklīgāka, meitenīgāka, bet nu ir iemantojusi sievišķību. Arī meitenīgais ģērbšanās stils palicis nopietnāks.

0 Komentāru