Piesakies! Top jauns šovs ”Gribi kļūt slavens?”, kuru vadīs Evelīna Pārkere

37 komentāri
Piesakies! Top jauns šovs ”Gribi kļūt slavens?”, kuru vadīs Evelīna Pārkere
PUBLICITĀTES FOTO

Jau pavisam drīz skatītāju uzmanībai tiks piedāvāts jauns šovs, kurā vadītājas loma uzticēta slavenajai jūtūberei, influencerei un seriāla ”Viss pa jaunam” aktrisei Evelīnai Pārkerei. Šova nosaukums ”Gribi kļūt slavens?”.

”Mēs meklējam neparastas personības, kuras grib pierādīt citiem, ka viņos ir potenciāls. Gaidīsim pieteikumus no visiem interesantajiem cilvēkiem, vai tādiem, kuri sevi uzskata par interesantiem.

Nav tā, ka potenciālajiem dalībniekiem būtu obligāti jādzied, jādejo vai jāspēlē kāds mūzikas instruments. Galvenais, lai cilvēks jūt potenciālu un ir labā nozīmē traks! Gatavs izaicināt sevi un arī sabiedrību, nav bailīgs un kompleksains,” stāsta jaunā raidījuma vadītāja Evelīna Pārkere.

Šovu veido producentu kompānija ”Brīvdienas”, kas veidojuši arī ”Saimnieks meklē sievu”, ”Vakariņas četratā” un citus populārus projektus.

”Jaunais šovs ir izaicinājums ne tikai tā dalībniekiem, bet arī mums pašiem. Kāpēc ? Jau vairākus gadus lolojam ideju par savu ”YouTube” kanālu, kas skatītājiem piedāvātu kvalitatīvu izklaides saturu internetā. Un nu tas brīdis ir klāt! Ar šovu ”Gribi kļūt slavens?” atklājam savu ”YouTube” kanālu, kurā piedāvāsim ikvienam interesentam skatīties unikālu – tikai interneta videi veidotu saturu”, stāsta producentu kompānijas ”Brīvdienas” vadītāja Sandija Miezīte.

”Gribi kļūt slavens?” būs orģinālraidījums, kura ideja radusies tepat Latvijā. Producenti, kopā ar pieaicinātajiem ekspertiem – slavenībām plāno atlasīt 10 interesantas personības, kuras 8 sēriju garumā cīnīsies par galveno balvu.

Tiek solīts ka tā tiešām būs grandioza, bet tieši kas – to veidotāji pagaidām neatklāj. Tā esot intriga, kas līdz skatītājiem nonāks šova laikā. Vēl tiek solīts, ka arī šova skatītājiem būs iespēja piedalīties satura veidošanā un atsevišķos brīžos pat izlemt dalībnieku likteņus attiecībā uz tālāko dalību. Pirmā sērija skatītājiem tiks nodota vasaras sākumā.

Savukārt, ja jūti sevī potenciālu piedalīties, meklē pieteikšanās anketu www.brivdienas.tv