””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

14 komentāri
””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu
FACEBOOK

Skropstu meistare, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone nekautrējas skaļi paust savu viedokli, pat ja tas saņems vairākuma nopēlumu. Skaistule nekautrējas par savu viedokli, dzīvi un vērtībām. Kristīne vēlas uzrunāt sievietes.

Kristīne stāsta, ka viņai bijis dzīvē brīdis, kad, esot attiecībās, viņa par sevi vairāk nerūpējās. Bija sajūta, ka viss ir labi un nav iespringusi uz savu vizuālo veidolu.

Staigājusi apkārt legingos, un drīz vien viņas vīrietis teicis, lai viņa beidz vilkt tās zeķubikses un T krekliņu.

Skaistule dzīvojusi vienkārši ”plūstot” pa ikdienu, tā bijusi viņas un aizvien ir daudzu citu sieviešu kļūda. Viņa vienmēr teikusi, ka esot attiecībās nevar atslābināties. Ir momenti, kad ikviena no mums sevi pieķer pie slinkošanas, bet to jāpārvar.

Kristīne Deimone: Sievietes, kuras saka – nē skropstām, botoksam, matu pieaudzēšanai, vienkārši nevar to atļauties

”Sievietei, mātei vienmēr ir jābūt skaistai, cienījamai, nevar slinkot, vajag uzvilkt kleitiņu. ”Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm,” tā Kristīne.

Kristīne domā, ka ļaušanos slinkumam veido rutīna, kā nekā katru dienu vajag, lai viss notiek minūte minūtē. Nav laika domāt par ko citu, kā ikdienas darbiem. Kad divu dēlu māmiņa jūt šo rutīnu, tad aicina mīļoto vīrieti viņu ”izraut” no šī stāvokļa.

”Rutīnu var izveidot arī bērni, kad redzi tikai bērnus, savas dienas gaitas, kuras pakārtotas bērniem. Tas ir ļoti bīstami, tur pazūd sieviete. Nepārliecību sieviete spēj radīt arī pati sev, bet apkārtējie apstākļi to tikai padziļina. Rutīnas uzveikšana ir cīņa pašai ar sevi, ar to, kas tu vēlies būt,” aizdomājas Kristīne.

Kristīne uzskata, ka vīrietis un sieviete var būt draugi, līdz momentam, kad tas mainās. Skropstu meistares labākais draugs ir viņas vīrietis. Tāpat notiek ar draudzenēm, viņai praktiski nav draudzeņu, tikai viena un jau padsmit gadus.

”Draudzeni uzskatu par ģimenes locekli, ne vienkārši draudzeni. Viss ir vienkārši – ir mans cilvēks vai nav mans cilvēks. Man līdzās ir bijuši daudzi cilvēki, esmu redzējusi daudzas sejas. Iespējams, prasu no dažāda veida attiecībām pārāk daudz. Tas ļauj redzēt, kas vēl turas līdzās, kas ir atkāpies. Man līdzās vajadzīgi līderi,” stingri nosaka Kristīne.

Dizaineres Kristīnes Deimones un viņas mīļotā Jāņa gultā bērniem nav vietas

Runājot par sieviešu savstarpējo konkurenci, Kristīne saka, ka viņas dzīvē nav šādas konkurence. Katram ir sava vieta, viss atkarīgs no paša cilvēka.

”Pēc dabas esmu līderis, man patīk motivēt un kāpt augstāk, augstāk. Kad darbā no savām ”bitītēm” dzirdu vārdu konkurence, nolasu morāli par to, ka nav tādas, ka ir tikai konkrētā persona un viņa paveiktais. Ja gribas vairāk, ir jādara vairāk, mēs varam visu,” smaida Kristīne.

Kristīne vēlas pateikt ikvienai sievietei, ja viņa vēlēsies “mirdzēt” un izsliet muguru, viņa to izdarīs, ja gribēs palikt “pelēkā pele”, tad tāda arī paliks, bet skropstu meistare un citas sievietes uz šādu dzīves panīkuma pārpilnu dāmu skatīsies no augšas.

”Mīlestība sākas mūsos pašos, mēs pašas sevi mīlam skaistas, arī mūsu vīrieši mīl mūs skaistas. Rutīna, nerūpēšanās par sevi atņem smaidu, atņem sievišķību, atņem lepošanos ar sevi. Visbeidzot, nerūpēšanās par sevi, nepārliecība pār sevi atņem mums mūsu vīriešus, mūsu laimi,” nobeidz Kristīne.

14 komentāri