Paulas Freimanes pavārgrāmata ”nopludināta” internetā. Vainīgie tiks sodīti!

Pagājušā gada izskaņā fitnesa trenere Paula Freimane izdeva savu pirmo pavārgrāmatu ”Zelta sastāvdaļa”. Nu fitnesa skaistulīte atklāj, ka grāmatas elektronisko versiju vairākas personas ”nopludinājušas” internetā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Kree

  Kree

  Ja es papīra versiju nodotu citam - tad arī policija jāiesaista? Saprotu, ja tie būtu nelikumīgi pavairojuši un tirgojuši, bet iedot savu nopirkto mantu citam - man ir pilnas tiesības. Tad jau volvo koncerns ar vērsīsies pret mani, jo esmu nopircis jau lietotu automašīnu no citas privātpersonas.
 • Bond

  Bond

  1) kam tāds sūds vispār vajadzīgs? ir tik daudz visādu ēšaas ieteikumu internetā. jābūt pilnīgam stulbenim, lai tik neizglītotas dāmas idiotiskus vārsmojumus pirktu! varbūt kivičs nopirktu. jo viņš ir neadekvāts.
  2) ja viens pamuļķis nopircis grāmatu, viņš nedrīkst to tirgot tālāk, ja saprot, ka tas ir sūds? tā nevar būt. nekad! Ja nopērku zābakus un saprotu, ka tie ir mēsli , tad arī nedrīkstu tos tirgot tālāk?
 • Tantuks

  Tantuks

  Kur var par brīvu lejupielādēt to grāmatu?
  Visur meklēju, neatradu.
 • Pidžions

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!