Paulas Freimanes pavārgrāmata ”nopludināta” internetā. Vainīgie tiks sodīti!

4 komentāri
Paulas Freimanes pavārgrāmata ”nopludināta” internetā. Vainīgie tiks sodīti!
INSTAGRAM

Pagājušā gada izskaņā fitnesa trenere Paula Freimane izdeva savu pirmo pavārgrāmatu ”Zelta sastāvdaļa”. Nu fitnesa skaistulīte atklāj, ka grāmatas elektronisko versiju vairākas personas ”nopludinājušas” internetā.

Par nelāgo notikumu Paula savus atbalstītājus informēja ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību, sakot, ka bijusi uz tikšanos ar advokātu un ir uzsākta izmeklēšana.

Fitnesa skaistulīte Paula Freimane publisko veselīgas, ātri pagatavojamas picas recepti

Par grāmatas elektroniskās versijas “nopludināšanu” internetā fitnesa trenere ir informēta jau vairāk nekā nedēļu.

Paula stāsta, ka vairākas personas nopirkušas grāmatas elektronisko versiju un vēlāk pārsūtījušas interneta vidē citām personām.

Ir noskaidroti šo personu vārdi, kā nekā katrā grāmatā ir apslēpts kods un grāmatas šādu versiju var iegādāties tikai ar interneta bankas starpniecību.

Paulas advokāts sazināsies ar ikvienu personu, kas grāmatu pārsūtījusi trešajām personām un brīdinās, ka lieta nodota policijā. Autore neslēpj, ka vainīgie tiks sodīti.

Skandalozā Kristīne Deimone izbrāķē Paulas Freimanes recepti

Neskatoties uz visu fitnesa trenere priecājas, ka viņas grāmata ir tik populāra.

”Sajūta, ka mans 13 mēnešu darbs no šiem cilvēkiem netiek respektēts. Tas mani kā autori ir aizskāris, to tā neatstāšu,” ”Instagram” stāstos paziņo Paula.

Veidojot grāmatu, Paula domājusi par to, lai to būtu patīkami paņemt rokās. Tāpēc izvēlēts pats dārgākais papīrs un fotogrāfijas viņa fotografējusi pati, lai tās būtu skaistas un tieši tādas kā iecerēts.

Šobrīd “Zelta sastāvdaļas” elektronisko versiju nav iespējams iegādāties.

4 komentāri