Paula Freimane atklāj, vai Itālijā ievērojusi drošības pasākumus un izmantojusi sejas masku

0 Komentāru
Paula Freimane atklāj, vai Itālijā ievērojusi drošības pasākumus un izmantojusi sejas masku
INSTAGRAM

Fitnesa trenere, grāmatu cikla ”Zelta sastāvdaļa” autore Paula Freimane kopā ar mīļoto fitnesa treneri, fotogrāfu Arvi Mazurovu, devusies atpūtas braucienā pa Eiropu. Paula pastāsta par drošības līdzekļiem Itālijā un sejas masku valkāšanu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Paula paziņo, ka Itālijā uz ielas ir jāizmanto sejas maskas, ka tas ir tāds pats noteiktais drošības līdzeklis kā Latvijā.

Gleznaini foto: Paula Freimane kopā ar mīļoto bauda atpūtu Dolomītu kalnos

Rabarberu un zemeņu bulciņas! Paula Freimane aicina uzņemt olbaltumvielas, našķojoties ar vasaras garšu

Paula atklāj, ka ārā ir diezgan karsti un cilvēki, protams, maskas uzvilkuši zem zodiem, zem deguniem un daudzi staigā bez maskām.

”Paši policisti staigā ar deguniem ārā no maskām. Es arī staigāju ar masku tikai skata pēc, turot zem deguna vai zoda. Būsim reāli +30 grādos tiešajos saules staros staigāt sejas maskā nav reāli,” paziņo Paula, uzsverot, ka šādi masku valkā tikai ārā, ne iekštelpās.

Vadoties no iedvesmojošās sievietes uzņemtajiem video, redzams, ka divu metru distance vienam no otra arī nav aktuāla Itālijā.

Vairumu no ceļojuma mīlnieki kopā ar ģimenes mīluļiem pavada kalnos, prom no cilvēku burzmām un priecājas par iespēju neapgrūtināt sevi ar maskām un citiem piesardzības pasākumiem.

Laiks Itālijā ir beidzies, un fitnesa skaistuļi devušies uz Franciju, kuru Arvis dēvē par savām otrajām mājām. Francijā pāris uzturēsies divas nedēļas.

Vai tu ceļojuma laikā ievēro valstī noteiktos drošības pasākumus?

0 Komentāru