Paula Freimane atklāj, ka cīnās ar mentālās veselības problēmām un ir lietojusi pat antidepresantus

2 komentāri
Paula Freimane atklāj, ka cīnās ar mentālās veselības problēmām un ir lietojusi pat antidepresantus
INSTAGRAM

Iedvesmojošā fitnesa personība, pavārgrāmatas ”Zelta sastāvdaļa” autore Paula Freimane atstāj vienmēr pozitīvas, dzīves apmierinātas sievietes iespaidu. “Instagram” stāstos Paula atklāj, ka ne vienmēr viss ir tik spīdoši, arī viņa cīnās ar mentālās veselības problēmām.

Paula paziņo, ka viņai ir grūti runāt par vājumu, bailēm, grūtajiem dzīves periodiem, ne tāpēc, ka viņa ir vāja rakstura, vai baidās, bet gan nevēlas apbēdināt citus.

Grezni foto: Paula Freimane neslēpj, ka skaistais ceļojums uz Itāliju bijis līdz šim dārgākais brauciens

”Pats romantiskākais saullēkts mūsu dzīvēs!” Rīta agrumā Paula Freimane kopā ar mīļoto pozē pie Kolizeja

Fitnesa skaistulīte vēlas atstāt pozitīvu iespaidu, lai citiem sejās parādās smaids – uz viņu skatoties.

Paula paziņo, ka laikā, kad tapa ”Zelta sastāvdaļa” viņa cīnījusies ar depresiju un panikas lēkmēm. Panikas lēkmes vienmēr bijušas klāt, kad viņa devusies uz veikalu pēc produktiem, bet viņa nepadevusies un gājusi – “sakostiem zobiem”.

Tas bijis drausmīgs periods dzīvē, viņa nav varējusi atrasties cilvēkos, trenējusies mājās, cēlusies no gultas tikai grāmatas dēļ.

Fitnesa iedvesmotāja zina, ka mentālās veselības problēmas ir daudziem. Viņa klusējusi, jo nespējusi saskatīt tam visam risinājumu, nu Paula redz risinājumu daudzām lietām.

Paula jūtas labāk, ir priecīgāka, smaidīgāka, jau gadu nelieto zāles, kaut gan bija brīdis, kad dzerti pat antidepresanti.

Ar mentālo saslimšanu palīdzēja cīnīties hobijs, kas tāds, kas aizrauj no visas sirds un ļauj uz to fokusēties – Paulas gadījumā tā bija pavārgrāmata.

Lielu artavu sniedza arī fakts, ka Paulai līdzās parādījās mentāli spēcīgs cilvēks. Iedvesmojošās personības mīļotais Arvis ir bijis armijā, piedalījies kara misijās. Reizēm vīrietis Paulai stāsta piedzīvoto un tas viņu motivē. Paula sev apkārt vienmēr meklē mentāli spēcīgas personības!

Neskatoties uz visu, viņa apzinās, ka jāmācās būt spēcīgiem – par sevi, ar sevi, ap sevi. Paļauties var tikai uz sevi pašu – ja kas notiks dzīvē, būs jādzīvo savā prātā un ķermenī mums pašiem. Ir jāpārliecinās, ka viens vari būt stiprs.

Vasaras garša! Paula Freimane atklāj lielisku braunija aveņu siera kūkas recepti