Pastaigas, muzeji un padomju laika nostalģija – lielo izmēru modele Tatjana atpūšas Sanktpēterburgā

1 komentārs
Pastaigas, muzeji un padomju laika nostalģija – lielo izmēru modele Tatjana atpūšas Sanktpēterburgā
INSTAGRAM

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča kopā ar vīru Dimu un māsu Marinu tik tikko atgriezusies Latvijā no atpūtas Sanktpēterburgā. Skaistule baudīja pilsētas šarmu, apmeklēja muzejus un izklaidējās padomju laika krodziņā.

Pavasaris Sanktpēterburgā daudz neatšķiras no pavasara Rīgā, lēni palēnām paliek zaļa zālīte, kokos parādās lapas, un gaisā virmo pavasara vieglprātība un vēlme pavadīt laiku pie dabas krūts.

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Lielo izmēru modele Tatjana devusies uz slimnīcu, lai tievētu profesionāļu uzraudzībā

Tatjana kopā ar mīļoto un māsu apskatīja vairākus kultūras un vēstures objektus, paviesojās muzejos, bet pārējo laiku pavadīja pastaigās.

Tā kā pilsēta ir viena no zaļākajām Krievijas lielpilsētām, tad atrast skaistas vietas pastaigām nebija grūti.

Emociju muzejā pāris varēja ļauties romantikai, apskatot sarkano siržu istabu un telpu, kura sastāvēja no neskaitāmām vēlmju lapiņām. Mīlnieki atstāja arī savu lapiņu uz kuras bija uzrakstīta vēlēšanās.

Lielo izmēru modele ceļojuma laikā vēlējās izjust arī PSRS laika nostalģiju un apmeklēja padomju laika stilā ieturēto bāru ”Kvartirka”, kurā baudīja ēdienus un dzērienus no konkrētajam laika posmam raksturīgajiem traukiem.

Laika posmam raksturīgo noskaņu palīdzēja radīt arī ”Kvartirkas” iekārtojums un darbinieki.

Tatjana piedalās dažādos modes projektos, vada savu uzņēmumu un audzina divus bērnus, atpūtai kopā ar mīļoto un māsu neatliek daudz laika, tāpēc skaistule izbaudīja ikvienu momentu no brīvdienu brauciena.

Lielo izmēru modele Tatjana: Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas

1 komentārs