Pasakaini foto: Latviešu slavenības, kuras šajā vasarā iestūrējušas laulības ostā

0 Komentāru
Pasakaini foto: Latviešu slavenības, kuras šajā vasarā iestūrējušas laulības ostā
Instagram.com/leldecerina/ /Instagram.com/rozite/ /Instagram.com/simonakubasova/

Gaisā sākam just rudens dzestrumu, tas parāda, ka vasara tuvojas izskaņai. Šovasar vairāk nekā citos gados vietējā mēroga slavenības izlēmušas stiprināt savas attiecības un teikt mīļotajiem JĀ vārdus. Laulības ostā iestūrējuši gan dziedātāji, modeles, gan televīzijas personības.

Dziedātāja Aija Vītoliņa un tetovēšanas meistars Edgars

Dziedātāja Aija Vītoliņa savu privāto dzīvi slēpj no apkārtējo acīm, tāpēc daudzi nav zinājuši, ka dziedātājai ir mīļotais vīrietis, kur nu vēl līgavainis. Par mūziķes izredzēto kļuvis tetovēšanas meistars Edgars, kurš astotajā augustā apņēma par sievu trīsdesmit sešus gadus veco mūziķi.

Kāzas norisinājās netālu no jūras, brīvā dabā, no meijām veidotos goda vārtos. Gan jūra, gan ozollapu vārti ir spēka simboli un tas ir lielisks veids kā stiprināt laulību, dot oficiālajai kopdzīvei spēcīgu pamatu.

Par mīlestības svētkiem dziedātāja paziņoja izmantojot sociālo tīklu “Instagram”. Aija publiskoja skaistu kāzu fotogrāfiju, kuru parakstīja vienkārši ar sirds attēlu.

Aijas un Edgara kāzas!

Dejotāja, šova “Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja un uzņēmējs Juris Irbe

Kāzas tika svinētas astotajā augustā un pāris lielajam notikumam sagatavojās mēneša laikā. Tā kā Marta ir rīkojusi daudz dažāda līmeņa pasākumus, viņa nevēlējās, lai rūpes par kāzām uzņemas citi, tāpēc visu izdarīja pati, protams, ar jaunā vīriņa palīdzību.

Pāris savus mīlestības svētkus svinēja vecā, neaizskartā VEF teritorijas ēkā. Vietu mīlnieki izvēlējās sajūtu vadīti. Vide, tās radītās emocijas un sajūtas lika saprast, ka tā ir vieta, kurā ir vērts apprecēties!

Skatoties dažādu kāzu kleitu bildes internetā, žurnālos, vērojot dažādus modes šovus televīzijā, neviena kleita nespēja aizraut Martu. Tāpēc viņa jau sen apzinājās, ka sapņu kleita jārada pašai. Tā arī noticis.

Pēc kāzām Marta pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Martu Kalēju-Irbi.

Martas un Jura kāzas!

Televīzijas personība Anna Rozīte un sabiedrisko attiecību speciālists Gints Feders

Pāris apprecējās 11.jūlijā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, ko daudzi uzskata par perfektāko kāzu norises, romantisku tikšanos vietu.

Par kāzām plašāku publiku informēja Gints, publiskojot sociālajā tīklā “Facebook” kāzu fotogrāfiju. Zem kuras rakstīja – Viens vārds var izmainīt tavu lēmumu. Vienas jūtas var izmainīt tavu dzīvi. Viens cilvēks var izmainīt tevi. Jaunais vīrs pasakās Annai un parakstās ļoti īsi un lakoniski – Tavs vīrs.

Gan Annai, gan Gintam šīs ir jau otrās laulības!

Annas un Ģinta kāzas!

Skaistuma karaliene Simona Kubasova un uzņēmējs Radžs Prakašs

Otrajā jūnijā gredzenus mija skaistuma konkursu dalībniece, modele Simona Kubasova un barbadosiešu izcelsmes uzņēmējs Radžs Prakašs. Pāris par laulību vietu izvēlējās villu netālu no Komo ezera, kuru bija rezervējuši jau pirms gada.

Tā kā mīlnieki precējās gan tradicionāli, gan pa indiešu modei mīlas svētki tika svinēti četras dienas. Pēc laulībām pāris devās mazā izbraukumā pa Itālijas piekrasti un baudīja dažādus vīnus.

Par kāzu dienām Simona sociālajos tīklos raksta, ka tās nekad neaizmirsīs. Skaistule pasākas ikvienam viesim, kas apmeklēja kāzas un padarīja šo laiku īpašu. Latviete neslēpj, ka apprecējusi savu sapņu vīrieti.

Pēc kāzām Simona pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Simonu Kubasovu-Prakašu.

Simonas un Radža kāzas!

Skaistais televīzijas personību pāris Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete

28. maijā laulības ostā iestūrēja viens no pašmāju skaistākajiem pāriem Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Pāris apprecējās slavenajā Dobeles ceriņu dārzā. Izvēlētā vieta lieliski sasaucas ar Aivja uzvārdu, kuru nu pieņēmusi arī Lelde.

”Neticami rāms miers, kur izpalika visi pārdzīvojumi, iekšējais haoss un satraukums? Man nav ne jausmas. Tikai viena patiesa sajūta pāri visam – šī ir pareizākā izvēle, kādu esmu pieņēmusi,” kāzu rītā sociālajos tīklos rakstīja Lelde.

Īpašajā dienā līgava tērpās zīmola “Katya.Katya Shehurina” darinātajā kleitā, līgavas tērps izcēla Leldes trauslumu, skaistumu un padarīja viņu līdzīgu princesei.

Leldes un Aivja kāzas!

0 Komentāru