”Pareizākais lēmums manā dzīvē.” Nauris Didrihsons par attiecībām ar slaveno sievu Elīnu

19 komentāri
”Pareizākais lēmums manā dzīvē.” Nauris Didrihsons par attiecībām ar slaveno sievu Elīnu
INSTAGRAM

Iedvesmojošais ”influenceru” pāris, zīmola ”Butterfly” radītāji Elīna un Nauris Didrihsoni ir laimīgi precējušies. Elīnas ”Instagram” stāstos Nauris atbild uz vairākiem jautājumiem par savu mīļo sieviņu, ģimenes dzīvi, tādā veidā – parādot savu personību.

Nauris pastāsta, ka būtisks moments tajā, lai veidotu attiecības ar Elīnu bijis fakts, ka viņa nāk no kristīgas ģimenes un ir kristīta.

Elīna un Nauris Didrihsoni Grieķijas skaistākajās vietās ļaujas pikantiem kadriem

Kailums, sega un mīlestība! Elīna un Nauris Didrihsoni bauda romantiku

Jaunais vīrietis apzinās, ka attiecības pasaulīgā ģimenē un kristīgā ģimenē ir atšķirīgas. Viņš mēģināja veidot attiecības ar pasaulīgām meitenēm, bet saprata, ka “nav pa ceļam”.

”Manās acīs Elīna ir skaista, mīļa, saprotoša un mājās aktīvi darbojas. Maniem vecākiem iepatikās, sapratu, ka vēlos viņu apprecēt. Tas bija pareizākais lēmums dzīvē,” tā Nauris.

Nauris nespēj nosaukt Elīnas mīnusus, tāpat arī nepiekrīt apgalvojumam, ka viņa dominē attiecībās. Vīrietis domā, ka viņi ir viena komanda. Ir lietas, kuras labāk padodas Elīnai un lietas, kuras – viņam.

Elīnas vīrs gan piebilst, ka reizēm sieva viņu ”pazāģē”, bet tas ir tikai normāli.

Nauris nespēj iedomāties dienu bez Elīnas. Faktu, ka viņi dzīvo un strādā kopā – viņš sauc par attiecības stiprinošu momentu.

Neskatoties uz faktu, ka Elīnai ir ļoti stingrs tēvs, viņš uzreiz pieņēmis Nauri, un nu viņi pat kopā dodas uz veikaliem pirkt džinsus un apavus.

”Man nav laba tēva pieredze, kad iepazinu Elīnas tēti, ātri pieņēmu viņu kā savu tēvu ar kuru kopā pavadīt laiku, runāties, dalīties,” smaida Nauris.

Ar pikantiem, rudenīgiem foto Elīna un Nauris Didrihsoni atvadās no vasaras