Otrdienas vakarā par seniem notikumiem publiski saplūkušies Reiniks un Šomase

19 komentāri
Otrdienas vakarā par seniem notikumiem publiski saplūkušies Reiniks un Šomase
f64

Otrdienas vēlā vakarā publiskajā vidē izvillojušies divi pašmāju mūzikas pozitīvākie tēli – Liene Šomase un Lauris Reiniks. Lai arī mūziķis indīgākās piezīmes jau no interneta izdzēsis, fani jau pasteigušies un atsūtījuši saraksti Skaties.lv, jautājot, nu kā tad tā gada izskaņā.

Viss sācies ar Reinika ierakstu ”Twitter” vēlā otrdienas vakarā, kurā mūziķis norādījis uz nu jau aizmirsto gadījumu ar Lieni Šomasi, kad māksliniece kāpa uz skatuves mazliet pārlieku svinīgā noskaņojumā.

”Cilvēki bieži nesaprot vienkāršu lietu. Tiklīdz, kā tu atzīsti savu kļūdu, vainu, neveiksmi, neviens tev neko vairs nepārmetīs. Kam negadās galu galā tādas reizes. Arī ar ” leğendārajiem” “job..krēsliem” tā reiz bija… Pateiktu ”sorry, aizšāvām garām”, stāsts beigtos. Tik vienkārši,” ar pēkšņām pārdomām klajā savas vārda dienas vakarā nācis Reiniks.

Mūziķim piebalsot steidzis Mārtiņš Ruskis.

Kā tas jau bija sagaidāms, tas uzplēsis vecas Lienes rētas, un viņa iesaistījusies sarunās. Māksliniece mēģinājusi visu pārvērst humorā.

”Soory, džeki. “Krēsli” ir mūsu ikdiena. Kaut kur jau ir mums jāsēž un īstā mirklī jāpieceļas. ĪSTI gudrs piemērs šis nebija,” ar smaidu bildusi Liene.

Lauris gan nav bijis īpaši humorīgā noskaņojumā.

”Gudri ir par to runāt no skatuves. Ar šampi ribās. Es saprotu. Mēs saprotam,” Lienei ne bez ironijas atcirtis Lauris.

”Arī Taksistam ir savi pagātnes noslēpumi no dzīves, vai ne, Lauri?” Lauri izaicinājusi Liene.

”Un tu būtu tā dižo pagātnes noslēpumu zinātāja? Atpūties un izgulies!” atcirtis Reiniks.

”Ir sava pieredze un fakti!” atsmējusi Liene.

Kad Reinika fani jau aizturējuši elpu, gaidot, kad nokaitinātā Liene sāks celt gaismā faktus par šiem Reinika ”pagātnes noslēpumiem”, sarakste pārtrūkusi.

Reiniks savus tvītus steigšus no publiskās vides izdzēsis, bet viņa fani palikuši neizpratnē, kas gan licis vēlā otrdienas vakarā šovbiznesa jaukumiņam pēkšņi nostāties pret kādu citu tikpat gaišu Latvijas mūzikas tēlu.

 

19 komentāri