Nozagts mākslinieces Elitas Patmalnieces ”Instagram” konts

2 komentāri
Nozagts mākslinieces Elitas Patmalnieces ”Instagram” konts
INSTAGRAM

Mākslinieces Elitas Patmalnieces ”Instagram” konts piedzīvojis hakeru uzbrukumu un vairāk nav viņas rīcībā. Elita skumīgi paziņo, ka izveidojusi jaunu kontu un cer, ka visi 29 tūkstoši sekotāju atradīs viņu.

Par konta zādzību sociālajā tīklā ”Instagram” paziņoja pasākumu vadītāja, radio balss Baiba Sipeniece-Gavare.

Foto: lieliskas brīvdienas tepat Latvijā. Elita Patmalniece bauda Pāvilostas šarmu

”Nu tā jau pasaulē notiek! Labais ar ļauno iet līdzās, bet labais ir vairāk – tam es ticu svēti! Zagļus un neliešus paraus nelabais, bet labo mēs vairosim paši, tālab tiem kam @elita_patmalniece ir mīļa un tīkama varat atkal piesekot! Aiziet!” emocionālu video paraksta Baiba.

Baiba kopā ar Elitu aicina sekot mākslinieces jaunajam kontam!

”Es to veidoju tā nopietni, tādā mākslinieciskā stilā. Drausmīgi sāpīgi, manam ”Instagram” kontam piemeties kovids un viņa vairāk nav,” bēdīgi paziņo Patmalniece.

Foto: Elita Patmalniece kopā ar draudzenēm bauda Īrijas viesmīlību

View this post on Instagram

Gleznojam kopā ar skolniekiem💓❤️💙

A post shared by Elita Patmalniece (@elita_patmalniece) on

Pēc paziņojuma par jauno kontu Elitai jau seko 1.425 sekotāji un māksliniece papildina savu profilu ar sev mīļām un nozīmīgām fotogrāfijām.

Elita nav pirmā latviešu slavenība, kura saskārusies ar ”Instagram” konta uzlaušanu vai zādzību, to piedzīvojusi arī aktrise Anete Krasovska, dziedātājs Intars Busulis, radio personība Maija Rozite-Krištopane, lielo izmēru modele Katerina Lazdovska.