Noklausies! Nauris Didrihsons sievai Valentīndienā ieraksta paša sacerētu dziesmu par mīlestību

3 komentāri
Noklausies! Nauris Didrihsons sievai Valentīndienā ieraksta paša sacerētu dziesmu par mīlestību
INSTAGRAM

Uzņēmuma ”Butterfly” īpašnieki Nauris un Elīna Didrihsoni ir laimīgi precējušies un sociālajos tīklos neslēpj savu mīlestību, pieķeršanos. Visu mīlētāju dienā Nauris sievai sagatavoja īpašu dāvanu, dziesmu ”Dieva Dāvana”.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Nauris neslēpj, ka dziesmas ieraksts noticis Elīnai nezinot. Lielu palīdzību uzņēmējam sniedzis reperis Grafomāns.

”Pareizākais lēmums manā dzīvē.” Nauris Didrihsons par attiecībām ar slaveno sievu Elīnu

Kailums, sega un mīlestība! Elīna un Nauris Didrihsoni bauda romantiku

”Dieva dāvana” ir Naura pirmā dziesma, bet viņš cer, ka tā nebūs pēdējā un spēs iekarot nevienu vien sirdi, liekot aizdomāties par jūtu nozīmi un mīļajiem cilvēkiem.

”Goda vārds, nenojautu un vēl biju pikta par to, ka viņš reizēm pazuda kaut kur. Domāju, kas viņam par darīšanām. Esmu šokā,” dāvanu komentē Elīna.

Laimīgā sieviņa zinājusi, ka Naurim ir laba balss un viņam patīk dziedāt, bet neko tādu un tik skanīgu viņa negaidījusi.

Dziesmu bez apstājas ”influencere” noklausījusies neskaitāmas reizes un katru reizi arvien vairāk iedziļinājusies vārdos.

”Vārdi man parāda tās emocijas, kuras tu reizēm noslēp. Tavi darbi vienmēr ir bijuši pierādījums mūsu mīlestībai,” tā Elīna.

Kā tu vērtē Naura dāvanu Elīnai? Vai ”influencera” pirmā dziesma parāda, ka Latvijā ir parādījies jauns skatuves mākslinieks?

Elīna un Nauris Didrihsoni Grieķijas skaistākajās vietās ļaujas pikantiem kadriem

3 komentāri