Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

1 komentārs
Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā
FACEBOOK

Pagājušās nedēļas izskaņā norisinājās sezonālās izklaides vietas ”O.Terase” atklāšanas ballīte, kuru apmeklēja arī fitnesa entuziastes, draudzenes Madara Kiviča un Dālija Gaile.

Dāmas viena otru pazīst jau četrus gadus, bet par labām draudzenēm viņas sevi dēvē aptuveni pusotru gadu. Vadoties no sociālo tīklu ierakstiem, skaistules jūtas kā sirdsdraudzenes, dvēseles radinieces.

Draudzenes ir drošas, ka nav jābūt pazīstamiem ilgus gadus, lai kļūtu par patiesi labiem draugiem. Savus cilvēkus var satikt jebkurā brīdī, pat visnepiemērotākajā.

Madara un Dālija bieži vien pavada kopā laiku pludmalē un sporta zālē. Tā kā abas skaistules ir māmiņas, tad arī bērni viņas tikai tuvina.

”O.Terases” atklāšanas ballītē sievietes ieradās pilnībā vienādos tērpos, arī mati bija sataisīti vienādi un grims ieturēts vienu toņu gammā. Viss ar ko dāmas atšķīrās viena no otras bija matu krāsas!

Dālija smejoties paziņo, ka viņām patīk spilgtas krāsas, viņas dievina atšķirties no citiem un vienmēr un visur prot atrast pozitīvismu. Tāpēc viņas arī saģērbušās vienādi – lai uzjautrinātu apkārtējos un izraisītu smaidu.

Madaru Kiviču iepazinām pateicoties faktam, ka viņa ir dziedātāja Andra Kiviča, pagaidām vēl sieva. Kura pēc attiecību izjukšanas uzplaukusi kā puķe. Toties Dāliju Gaili iepazinām kā skaistumkonkursa “Miss&Mrs.Top of the world” dalībnieci, kura nu centīsies sevi pierādīt konkursā “Mrs.Latvija 2019”.