”Nav nekāda skaistuma. To izdomāja un jums uzspieda!” Ekstrasense Džūlija Vanga par ārējo veidolu

8 komentāri
”Nav nekāda skaistuma. To izdomāja un jums uzspieda!” Ekstrasense Džūlija Vanga par ārējo veidolu
INSTAGRAM

”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Džūlija Vanga kopš šova ir ļoti mainījusies, pazuduši garie mati, seksīgie apģērbi, kārdinošie dekoltē, tā vietā nākusi puiciska frizūra, vīriešu apavi un uzvalki. Džūlija sociālajos tīklos aizdomājas par skaistumu.

”Vai tiešām cilvēki uzskata, ka skaistums slēpjas ”piepūstās” ķermeņa daļās, pīles lūpās, milzīgās pēcpusēs, sestā izmēra krūtīs, biezā grima kārtā, kuru iespējams nolobīt pa daļām, pieaudzētajos matos un skropstās?” sociālajā tīklā “Instagram” Džūlija jautā atbalstītājiem.

Ekstrasense Džūlija Vanga skaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis

Džūlijai patīk gleznošana, bet viņai ir grūti atrast modeļus, kurus gleznot. Vairums cilvēku ir vienādi – ar uzzīmētām lūpām un uzacīm, ar vienu sejas izteiksmi. Māksliniecei nekas cits neatliek, kā izdomāt tēlus un gleznot tos.

Ekstrasense domā, ka skaistums ir dažādu stereotipu, klišeju kopums un patiesībā tas nemaz neeksistē.

Laika gaitā šie stereotipi un klišejas mainās, izmainot kopumā apkārtējo domas par skaistumu.

”Nav nekāda skaistuma. To izdomāja un jums uzspieda, lai veiksmīgi pārdotu dažādus pakalpojumus un preces,” sociālajā tīklā raksta Džūlija.

Ekstrasense Džūlija Vanga veikalā noturēta par vīrieti

Rezultātā pa pasauli staigā klonu armija, bez personīgā viedokļa, tukšiem skatieniem, ar vienādiem sejas vaibstiem, armija ideālo patērētāju.

Vanga sevi nepieskaita šādiem cilvēkiem. No šīm klišejām viņa ir cietusi gan emocionāli, gan fiziski un joprojām nav līdz galam atlabusi.

Neskaitāmas reizes cilvēki viņai centušies parādīt, kas ir skaists, kas viņai labāk piestāvēs, kā viņa izskatīsies skaistāka un viss tikai tāpēc, ka viņa izcēlās no šo standartu noteiktās normas.