”Nav auguma nepilnību, ir nepareizi izvēlētas kleitas!” Lielo izmēru modeles Tatjanas padomi, kā seksīgi ģērbties apalītēm

1 komentārs
”Nav auguma nepilnību, ir nepareizi izvēlētas kleitas!” Lielo izmēru modeles Tatjanas padomi, kā seksīgi ģērbties apalītēm

Populārākā Latvijas lielo izmēru modele, Ukrainas šova ”Модель XL” (Modele XL) žūrijas locekle Tatjana Mackeviča, uzskata, ka nepastāv auguma nepilnības, viss slēpjas sevis mīlēšanā. Apalītēm pareizi izvēlēta kleita palīdz izcelt augumu plusus un radīt pareizu priekšstatu par sevi.

”Ja sieviete nēsās tumšus baldahīnus, viņa būs nepamanīta, tieši tāds pats būs viņas apģērbs. Ir jākaifo no sevis, no tā kā izskaties, nedrīkst vilkt to, kas vienkārši der, ir jālutina sevi, dzīve mums ir tikai viena.

Uz ielas uzmanību piesaista sievietes, kuru koptēls ir skaists, tas formulē arī pašvērtējumu un mīlestību pret sevi. Vasarā ir jāvalkā kleitas, tās nav jāslēpj zem mēteļa, ziema beigusies, liekās apģērbu kārtas ir jānomet,” Skaties.lv uzsver Tatjana.

Modele jau no mazotnes mīlējusi labi un stilīgi ģērbties un zina – ja dāma ir labi apģērbusies un koša, viņa jutīsies lieliski un tā viņu uztvers arī citi. Viss sākas ar sevi, ar apģērba palīdzību var pašizteikties un tas jāuztver kā palīdzības elements, lai veidotu spēcīgu, pašpārliecinātu personību.

”Es izvēlos vasarīgas krāsas, kleitu formas, kuras pasvītro manu dabas doto, seksīgo dekoltē, kad tad vēl to darīšu, ja ne tagad? Vasara ir kleitu laiks, un nevajag slēpt savu augumu bezformīgos, nenosakāmos apģērbu gabalos. Nav auguma nepilnību, ir nepareizi izvēlētas kleitas,” tā Tatjana.

Tatjana zina, visām korpulentām dāmām piestāv dziļš dekoltē, tas izstiepj augumu un atklāj pilnīgā auguma plusiņus.

Ja sievietei ir apaļīgi gurni, viņai jāizvēlas vasarai kleitas ar izceltu vidukļa līniju, ja kleitas apakšdaļa ir kupla, augšdaļai ir jābūt apspīlētai. Kleitas ideālais garums ir mazliet zem ceļa, jo parasti šāda auguma proporciju sievietes nav apmierinātas ar savām kājām.

Toties, ja figūra ir ”ābola” tipa, ar masīvu augšdaļu un tievām kājām, tad jānēsā taisna piegriezuma kleitas, ko papildina dziļš dekoltē, tas līdzsvaros augšdaļu.

”Jebkura auguma tipa apalītēm piestāv vieglas trapeces stila kleitas, bet, vadoties no auguma tipa, jāsaprot – ir vajadzīga jostiņa vai tomēr nē. Mūsdienās apģērbu veikali piedāvā plašu izvēli dažādu izmēru īpašniecēm, sevi vairāk nav jāslēpj baldahīnos,” nosaka Tatjana.