Zināmi pirmie finālisti cīņā par ceļazīmi uz “Eirovīziju”

12 komentāri
Zināmi pirmie finālisti cīņā par ceļazīmi uz “Eirovīziju”
LAURIS VĪKSNE

Sestdien, 26. janvārī, sākās pašmāju mūziķu cīņa par tiesībām pārstāvēt Latviju ikgadējā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. Noslēdzoties pirmajam atlases pusfinālam, zināmi pirmie četri dalībnieki, kuri kvalificējušies finālam, kas notiks 16. februārī.

Skatītāji un žūrija lēma, ka muzikālo sacensību par ceļazīmi uz “Eirovīzijas” lielo konkursu maijā Izraēlā turpina Samanta Tīna ar dziesmu “Cutting The Wire”, Edgars Kreilis ar dziesmu “Cherry Absinthe”, Aivo Oskis ar dziesmu “Somebody’s Got My Lover” un grupa “Laime pilnīga” ar dziesmu “Awe”.

Konkursa pirmajā pusfinālā uzstājās arī ”Kris & Oz”, Alekss Silvers, Līga Rīdere un Elza Rozentāle.

Dziesmas un priekšnesumus šogad vērtē žūrija ”Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” mūzikas redaktora un mūzikas producenta DJ Rudd vadībā. Abos pusfinālos viņam pievienosies pieredzējušie mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī ”Radio SWH” programmu producents, mūziķis Artis Dvarionas.

Atlases otrajā pusfinālā 2. februārī uz skatuves kāps Adriana Miglāne, Markus Riva, “Dziļi Violets” feat. Kozmens, “Laika upe”, “Double Faced Eels”, Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un “Carousel”. Fināls gaidāms 16. februārī.

64. starptautiskais “Eirovīzijas” dziesmu konkurss notiks Telavivā, Izraēlā, kur tas noritēs pēc daiļās Nettas uzvaras 2018. gadā ar dziesmu ”Toy”.

12 komentāri