Zināmi ”Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālisti

Trešdien, 5. decembrī, kļuvis zināms, kuri mūziķi un grupas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. No 33 dalībniekiem, kuri novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Liesmiņa

  Liesmiņa

  Ļoti patīk Double faced eels- Fire, bet pamatīgi jāpiestrādā pie vokāla vai vajag spēcīgu bekvokālu.
  Es uzskatu, ka vajadzēja viņiem savu dziesmu izpildīt latviešu versijā- Liesma. Tie, kas nav dzirdējuši noklausāties. Daudz labāk un atšķirīgāk uzreiz.
 • Opiss

  Opiss

  Kramer Paula kungs neuzrakstis viizijai dziesmu varat neteret naudu.laiku un itt.siem at nespidees nekas
 • Ko??? WTF????

  Ko??? WTF????

  Kur tad Kristīne Šomase "Harmony" un Miks Galvanovskis "Fake", tikai šīs divas dziesmas, manuprāt, drīkst nekaunējoties rādīt pasaulei. Atkal tika tie, kam vairāk draugu, kas balso un pieredzējušie žūrijas draugi. Dievinu astro'nout un Māru Upmani Holšteini, bet Rozentāles balss ir laba, bet dziesma mēsls ar kuru var dabūt lielajā Eirovīzijā tikai pēdējo vietu. Dj Rudd bija astro'nout sastāvā kādreiz un ir ļoti labās attiecībās ar Upmani Holšteini un tāpēc jau nevarēja atzīt, ka viņas rakstīta dziesma ir galīgs mēsls. Piedod, Māra, astro'nout dziesmas ir ļoti labas un tā ir mana mīļākā latviešu grupa, bet šī dziesma atbaidoša un nekāda, klusa un garlaicīga. Nu ja nav mums to dziesmu un visas labās tāpat netiek pat SuperNovā, tad varbūt nevajag piedalīties Eirovīzijā, paņemsim vienu vai vairāk gadiņus brīvus un sagaidīsim tiešām normālu dziesmu. Ko sakāt? P.S. Labākā dziesma bija "Harmony", Kas tautai un žūrijai ir ar dzirdi...it īpaši žūrijai... Te arī žūrijā ir nesaprotošu cilvēki, takā X faktorā. Piedodiet, bet tie Rudi un Sējāni (nerunājot pat par to Busuli, lai tak dzied, lai nevērtē, ja pats augstāk par savu jau sen uzlikto latiņu tikt nevar) tak no dziesmām neko nesaprot (runājot gan par SuperNovu, gan X faktoru.) Jāvērtē dziedātājiem, kas paši vēl attīstās, nevis tiem, kas kaut ko pārsteidzošu radīt varēja tikai pirms 10 gadiem. Varbūt jāaicina citu valstu eskperti, te tak žūrija pazīst katru otro dalībnieku ļoti personīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!