Zināma ”Eirovīzijas” atlases finālistu uzstāšanās secība

2 komentāri
Zināma ”Eirovīzijas” atlases finālistu uzstāšanās secība
LAURIS VĪKSNE

Ceturtdien, 23. janvārī, tapusi zināma secībā, kādā mūziķi uzstāsies ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā, kurā par tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā dziesmu konkursā cīnīsies deviņi izpildītāji.

8. februāra vakarā televīzijas tiešraidē konkursa finālu atklās jaunā dziedātāja Seleste. Ar otro kārtas numurs uzstāsies DRIKSNA, kā trešā uz skatuves kāps Katrīna Bindere, bet ceturtais – Edgars Kreilis.

Kā piektā finālā uzstāsies Katrīna Dimanta, sestais būs Miks Dukurs, savukārt septītā – ANNNA. Pirmspēdējais fināla priekšnesums piederēs grupai ”Bad Habits”, savukārt iespēja noslēgt šī gada konkursa finālu kā devītajai būs Samantai Tīnai.

Tāpat kļuvis zināms, kas vadīs ”Eirovīzijas” atlases tiešraidi, un šogad tas uzticēts konkursa veterāniem Ketijai Šēnbergai un Tomam Grēviņam, bet vlogere Beta Beidz jeb Beāte Bērziņa sarunāsies ar dalībniekiem uzreiz pēc uzstāšanās.

”Esmu jau satikusi visus dalībniekus – viņi ir tiešām superpozitīvi un aktīvi cilvēki, un no manis kā viņu jaunās labākās draudzenes var gaidīt neviltotu dalībnieku atbalstu, kādu joku un – kas zina, – varbūt pat kādu mazu izgāšanos. Esmu patīkami satraukta un nevaru sagaidīt šovu,” atzīstas Beta Beidz, kurai šī būs debija TV ekrānā.

Atgādinām, ka šī būs vienīgā tiešraide, kurā arī skatītāji varēs aktīvi balsot par savu favorītu, kuram uzvara konkursā nodrošinās iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Starptautiskais konkurss ik gadu pie TV ekrāniem pulcē miljoniem skatītāju ne vien Eiropā, bet arī visā pasaulē, un Latvija konkursā piedalīsies divdesmit pirmo reizi.