Ziedi, policija un nenoticis “koncerts”! Ainars Virga sveic mammu dzimšanas dienā

2 komentāri
Ziedi, policija un nenoticis “koncerts”! Ainars Virga sveic mammu dzimšanas dienā
FACEBOOK

Sociālajā tīklā ”Facebook” mūziķis Ainars Virga publiskojis vairākus video, kuros parāda, kā sveic mammu dzimšanas dienā. Tāpat mākslinieks pastāsta, kā policija izjaukusi iecerēto uzstāšanos, kurā mūziķis vēlējies sumināt mammu.

Sākumā radi vienojušies kopīgos apsveikumos un dziesmās, dāvājuši mūziķa mammai ziedus, bet to visu darot, ievērojuši distanci.

”Jā, tas ir īsts tetovējums.” Virga uz galvas ietotovējis vārdu ”Līvi”

Vēlāk Ainaram bija paredzēts ņemt talkā ģitāru un pagalmā spēlēt ļaudīm koncertu. Kamēr nesti ”pričendāļi”, vilkti kabeļi pienākuši divi labsirdīgi noskaņoti policijas darbinieki un jautājuši – vai Ainaram ir atļauja kvartāla vidū spēlēt un dziedāt?

”Teicu, ka nav! Puikas teica, ka labprāt paši vērotu tādu performanci, bet likums man to liedz! Kaut gan nesaprotu ar ko atšķiras vai spēlēju dzīvoklī uz pilnu, beidzot 11:00, vai māju ieskautā zālājā, nevienu netraucējot,” aizdomājas mūziķis.

Tā kā krēslu un mikrofona statīvu Virgam palīdzēja uzstādīt dēls Rūdis, tad policijas darbinieki no abiem paprasīja vārdus, uzvārdus un personas kodus. Beigu beigās visi iesaistītie šķīrušies kā draugi, saglabājot pozitīvas emocijas.

Neskatoties uz mazu neizdošanos, galvenais, ka mūziķa mammai seju rotāja smaids un viņa izbaudīja laiku kopā ar ģimeni, pat ja attālināti.