Zagļi pamatīgi apskādējuši grupas “DaGamba” dalībnieka auto

12 komentāri

Ir patiešām patīkami, ka ārvalstu viesi mūsu zemi uzskata par mierīgu un kārtīgu. Tā arī noteikti ir, salīdzinot ar to, kas notiek daudzviet pasaulē. Tomēr arī mums savu problēmu pietiek, un par to nesen pārliecinājās ciemiņš no Irānas, kurš nu jau Latvijā iedzīvojies. Grupas ”DaGamba” mūziķim Hamidrezam nesen pamatīgi apskādēta automašīna. Pie tā vīrietim gan nāksies pierast, dzīvojot Rīgas guļamrajonos.

Hamidreza, mūzikas virtuozs no Irānas, jau vairākus gadus spēlē Latvijas grupā ”DaGamba”. Jau piekto gadu vīrietis dzīvo Imantas mikrorajonā Rīgā. Dienā, kad mūziķim vajadzēja braukt uz kārtējo grupas mēģinājumu, viņu pārsteidzis nepatīkamais skats. No vīrieša automašīnas ”Volvo”, kas bija novietota pie mājas, naktī izzagti priekšējie lukturi un izsists spēkrata logs. No automašīnas salona gan nekas netika paņemts.

Neskatoties uz bezkaunīgo garnadžu rīcību, vīrietis neplāno pārcelties dzīvot uz citu mikrorajonu.

Parasti šādos uzlidojumos no garnadžu rokas cieš vairākas mašīnas, tomēr šoreiz nepaveicas tikai Hamidrezam.

Noziegums ir reģistrēts Valsts policijā, un uzsāktā kriminālprocesa ietvaros notiek izmeklēšana. Mūziķis ir pārliecināts, ka lukturus neviens nekad neatradīs, tāpēc jau vērsies pie pazīstamiem automašīnas meistariem, lai uzzinātu, cik izmaksās remonts. Un summa nav iepriecinoša – par jauniem lukturiem un loga maiņu būs jāšķiras no vairāk nekā 300 eiro.