”X Faktora” smukulītis uz “Eirovīziju” cierē ar vasarīgu hitu

3 komentāri
”X Faktora” smukulītis uz “Eirovīziju” cierē ar vasarīgu hitu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātājs Aivo Oskis, kurš plašāku atpazīstamību iemantoja, pērn startējot šovā ”X Faktors”, turpina ceļu mūzikā un plašākas publikas vērtējumam nodevis jaunu singlu ”Somebody’s Got My Lover”. Ar šo dziesmu skatuves mākslinieks startē ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

”Somebody’s Got My Lover” stāsts ir par divu jauniešu mīlestību un pārgalvīgiem solījumiem, ko abi nespēja piepildīt. Jaunieši vidusskolas laikā sarunāja tikties pēc desmit gadiem. Šo desmit gadu laikā meitene ir laimīgi precējusies, un puisis ir priecīgs par savu skolas dienu meiteni, bet nereti pieķer sevi domājot par to, kā būtu, ja būtu…

Šī dziesma ir kā kavēšanās atmiņās, bet tajā pašā laikā tomēr tā ir kā apziņa, ka tā īstā un vienīgā vēl nav satikta,” dziesmas vēstījumu skaidro Oskis.

Aivo uzskata, ka nevajag tiekties pēc tieši tādas mīlestības un sajūtām, kas ir pieredzētas ar cilvēku, kuru esi kādreiz mīlējis, jo neviens cits nespēs būt tieši tas un tāds cilvēks, un tas nepavisam nav vajadzīgs. Otrajā pusītē vajadzētu novērtēt īpašības, kas padara šo cilvēku unikālu.

Aivo Oskis ir to 16 mūziķu un grupu vidū, kuras cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā.

Dziesmas ”Somebody’s Got My Lover” vārdu autors ir pats Oskis, bet mūzikas autors un producents ir Ruslans Kuksinovičs, plašāk pazīstams kā Rassell, ar kuru dziedātājam izveidojusies veiksmīga sadarbība arī iepriekš – dziesmās ”Ejot garām” un ”Pateicos”.

Noklausies!