3 komentāri

Jauno mūziķi Aivo Oski Latvija iepazina TV3 šovā “X Faktors”. Nesen viņš klausītāju uzmanībai nodeva jaunu dziesmu “Ejot garām”, kas akustisko atskaņojumu piedzīvoja raidījumā “LNT Brokastis”.

Kā atceramies, tieši šova “X Faktors” dēļ Aivo Oskis no Lielbritānijas pārcēlās atpakaļ uz dzīvi Latvijā. Tagad izskatīgais jauneklis dzimtenē ir ar abām kājām un čakli rosās mūzikas lauciņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es jau iepriekš daudz muzicēju, bet “X Faktors” noteikti palīdzēja atkal uzsākt un nopietnāk darboties mūzikā,” intervijā “LNT Brokastis” stāstīja dziedātājs.

Mūzikas jomā Aivo darba tiešām netrūkst: “Es šobrīd strādāju pie savas koncertprogrammas izveides un strādāju pie oriģināldziesmām, un sadarbojos ar citiem pašmāju mūziķiem, un pārsvarā strādāju arī ar “dzīvo” grupu.”

“Ejot garām” akustiskā versija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl