”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne Haijima piedāvā jaunu hitu latviešu valodā

1 komentārs
”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne Haijima piedāvā jaunu hitu latviešu valodā
PUBLICITĀTES FOTO

Tuvojoties ”X Faktora” finālam, jaunu dziesmu piedāvā japāņu izcelsmes pašmāju dziedātāja Alises Haijima, kuru Latvija iepazina šova pirmajā sezonā. Singls ”Tu izvēlējies palikt” ir triloģijas noslēguma singls, kas seko iepriekš izdotajiem ”Es meklēju” un ”Krāsas”.

Kā Skaties.lv atklāj dziedātājas pārstāve Vivita Leismane, skaņdarbs tapis, Alisei kopā ar savu māsu pavadot ikdienišķu laiku mājās pie iemīļotajām klavierēm, savukārt vārdu iedvesmu Alise smēlusies pašas pieredzē ar saviem tuviniekiem, kuri viņai izpalīdzējuši smagos brīžos un palīdzējuši tikt tuvāk mērķiem.

”Dziesma ir par pateicību mīļotajiem cilvēkiem, pateicību par būšanu kopā, neskatoties uz grūtajiem apstākļiem. Nereti gadās sastapties ar grūtībām raksturu, uzskatu un personīgo dažādību dēļ, taču ”īstie” cilvēki paliks ar tevi neatkarīgi no tā, kāds tu esi,” piebilst Alise.

Dziesmas izdošanas šajā laikā neesot nejaušība, jo laikā pirms Ziemassvētkiem ikvienam vajadzētu pateikties tuviniekiem, kurus, iespējams, ikdienas skrējienā esam aizmirsuši novērtēt tik, cik vajadzētu.

Japāniete Alise Haijima izdod otro dziesmu latviešu valodā

”Lai gan šis nav svētku singls, tas noteikti atspoguļo sirsnību un siltumu, ko mēs ik viens vēlamies saņemt un sniegt,” bilst dziedātāja.

Kā atklāj Haijima, rakstot šo dziesmu, viņa visvairāk uzmanības pievērsusi noskaņai un enerģijai.

”Ar šo gabalu es vēlējos sniegt tādu pašu pozitīvu noti kā man deva tuvinieki. Klausoties var just prieku un sajūsmu. Man ir ļoti spītīgs un kaprīzs raksturs, bieži vien neaprēķinu savu reālo kapacitāti, tādā veidā nokļūstu situācijās, kas izraisa milzīgu stresu, domājot vai nepievilšu citus, vai tiešām paveikšu pietiekami labi, vai paspēšu to izdarīt laikā.

Ar šādiem apstākļiem dzīvojot, protams, izvēršas strīdi un nevajadzīgi emociju izplūdumi pret saviem mīļajiem, kuri ne pie kā nav vainīgi. Kam gan nav bijušas šādas situācijas?” klāsta ”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne.

Mūzikas un vārdu autore ir pati Haijima, bet palīdzējusi mazā māsa. Dziesmu producēja Jānis Kalve un Lotars Lodziņš, basģitāras un ģitāras partijas iespēlēja grupas ”Prāta vētra” ģitārists Ingars Viļums, dziesmas izdevēji – ”Communication ART”.

Noklausies!

1 komentārs