Komentāri

Plašākai auditorijai šī jaunā meitene sevi pieteica, uzkāpjot uz “X Faktora” lielās skatuves, kur gan saņēma atbalstu no žūrijas pirmajā kārtā, tiekot uz Krēslu izaicinājumu, bet ar to arī viss bija beidzies. Nu 18 gadus jaunā Agnese Stengrevica tēmē uz Eiropu, jo pieteikusies “Eirovīzijas” nacionālajai atlasei.

Šonedēļ Stengrevica arī publicējusi savas dziesmas “You Are My World” videoklipu. Tas filmēts industriālā vidē, kopā piedaloties astoņiem dejotājiem.

Dziesmai tekstu autore ir pati Agnese, bet melodiju sarakstījis viņas tēvs – komponists un pianists Helvijs Stengrevics, kurš gan kādu laiku bija nogājis no pašmāju muzikālās skatuves, pievēršoties uzņēmējdarbībai. Bet tieši meitas vēlme darboties mūzikā viņu iedvesmojusi atgriezties šajā lauciņā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl