”X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu

2 komentāri
”X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu
INSTAGRAM

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja Beatrise Heislere, kuru trio “Hypnotic” sastāvā plašāka publika iepazina šova “X Faktors” pirmajā sezonā un ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē 2018. gadā. Skatuves māksliniece plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi atvasarīgu singlu “Aizturi elpu”.

“Dziesma ir par katru mazo laimes sajūtu, kuru spējam piedzīvot, lūkojoties uz sev mīļu cilvēku, sasniedzot savu mazo Everestu vai vienkārši apstājoties atstatus no dzīves steigas un paveroties apkārt,” par dziesmu izsakās izpildītāja un dziesmas teksta līdzautore Beatrise.

Dziesma tapusi sadarbībā ar “In My Head Records” (Evija Smagare, Rūdolfs Iļķēns un Armands Varslavāns) dalībniekiem, teksta video ir pašas Beatrises un Dween kopdarbs.

Noklausies!

“Kad uzrunāju “In My Head”, mēs ātri sapratāmies, un vien ar dažiem piemēriem bija skaidrs, kādai dziesmai ir jābūt. Sastrādājoties nonācām pie gala rezultāta, ko šodien nododu klausītājiem,” par dziesmas tapšanu stāsta Beatrise.

Šis ir pirmais Beatrises singls pēc pārtraukuma solo karjeras izaugsmē, pievēršoties dalībai muzikālās apvienībās, taču noteikti ne pēdējais. Jau šobrīd tiek apkopotas idejas tālākiem muzikāliem darbiem.

”X Faktorā” iepazītā grupa ”Hypnotic” beigusi darbību. Dalībnieces skaidro iemeslus

“Aizturi elpu” iespējams noklausīties straumēšanas vietās ”Spotify”, ”iTunes” un citās.

2 komentāri