Vīrietim sevi ir jākopj! Alekss Silvērs atklāj savus skaistuma noslēpumus

1 komentārs
Vīrietim sevi ir jākopj! Alekss Silvērs atklāj savus skaistuma noslēpumus
J.D DMITRENKO

Dziedātāju Aleksu Silvēru var uzskatīt par vienu no stilīgākajiem vīriešu kārtas dziedātājiem Latvijā. Alekss rūpējas par sevi, jo apzinās, ka sievietēm patīk kopti vīrieši.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss stāsta, ka vīrietim ir sevi jākopj, protams, normas robežās, nepazaudējot vīrišķību.

Alekss apzinās, ka vairāk nav laiki, kad daiļā dzimuma būtnēm patīk vīrieši raupjām rokām, sviedraini, nesavāktiem matiem. Laikam ejot uz priekšu, sievietes sāk vairāk novērtēt vīriešus, kuri rūpējas par sevi un nav, kā tikko iznākuši no alas.

Dziedātājs neaizraujas ar krēmiem, tiek lietots mitrinošs krēms pēc dušas, lai āda nepaliktu raupja, un krēms, kuru jālieto pēc skūšanās.

”Sejas maskas nelietoju, man pietiek ar mitrinošu krēmu. Reizēm lietoju ”patčus” zem acīm, lai pēc koncertiem un negulētām naktīm samazinātu lokus un “melnos riņķus” zem acīm,” tā Alekss.

Dziedātājs piebilst, ka viņam nevajag kaudzēm dažādus krēmus, nevajag doties uz dažādiem saloniem, jo viņš 3-4 reizes nedēļā apmeklē sporta zāli, tas palīdz saglabāt ādu tonusā un piedevām vēl uzlabo pašsajūtu.

Alekss Silvērs pēc jezgas ar ”Eirovīzijas” tērpu sarīko sarkano uzvalku ballīti un prezentē jaunu hitu

”Reizi mēnesī apmeklēju SPA salonu un obligāti eju uz masāžām, procedūras atslābina, palīdz ādas tonusam un tas ir laiks, kuru veltīt tikai sev, atpūsties un uzlabot savu izskatu,” smaida Alekss.

Alekss uzskata, ka arī vīriešiem ir jākopj rokas, bet viņš neapmeklē manikīra salonus, jo apvīlēt un apgriezt nagus var pats. Tā kā viņš pelna maizi ar muzicēšanu, tad nevēlas, lai saņemot rokās mikrofonu, apkārt esošie redz netīrus vai nelīdzenus nagus.

Reizēm gan tiek veikts pedikīrs, jo mūziķis apzinās, ka sievietēm patīk, ja arī viņu vīriešiem ir koptas kājas.

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

”Šampūnu pērku aptiekā, lietoju šampūnu no Polijas, veikalos var nopirkt tikai ķīmiju. Cenšos matus kopt, rūpēties par tiem, jo frizūra, matu veselīgums, ir viena no pirmajām lietām, ko sievietes pamana vīrietī. Ja ir koncerts, matus ieveidoju ar želeju,” par matu kopšanu stāsta Alekss.

Runājot par solārijiem, mūziķis paziņo, ka ir izmantojis solāriju sniegto iedegumu, bet tas bijis ļoti sen. Alekss apzinās, ka solārijs ir ļoti neveselīgs, vecmodīgs un viss, ko var iegūt ir grilētas vistas izskats.

Brīvs un iekārojams! Latviešu dziedātājs Alekss Silvērs atklāj, kādas sievietes viņam patīk

Dziedātājs neaizraujas ar skaistumkopšanas procedūrām, produktu lietošanu, bet to nevar teikt par smaržām.

Aleksam mājās ir paliela smaržu kolekcija, viņš zina, ka sievietēm patīk, ja vīrietis labi smaržo, smaržas piešķir seksīgumu un īstais aromāts palīdz arī iepazīties ar sievietēm.

Kā savu mīļāko aromātu dziedātājs nosauc ”Black orchid” no zīmola ”Tom Ford”.

1 komentārs