Viktors Zemgals ar jaunu dueta partneri pošas adventes koncertiem

3 komentāri
Viktors Zemgals ar jaunu dueta partneri pošas adventes koncertiem
Publicitātes foto

Populārā kvarteta “Eolika” dalībnieks Viktors Zemgals un dziedātāja Laura Raila Ziemassvētku gaidās apvienojušies duetā un nedēļas nogalē aicina uz pirmo akustisko koncertu “Pirmo adventes sveci iededzot”.

“Ziemassvētki ir laiks, kas atkal un atkal ļauj noticēt brīnumam. Laiks, kas aicina uz savstarpēju sapratni un iecietību, kuras ikdienā mums bieži vien pietrūkst. Gaišus un apcerīgus Ziemassvētkus!” piesakot jauno koncertprogrammu, saka Viktors Zemgals.

Arī TV šovos ”Koru kari”, ”Dziedošās ģimenes”, ”Okartes skatuve” un citos iepazītajai dziedātājai Laurai Railai Ziemassvētki ir īpašs laiks: “Ziemassvētki ir tāds īpaši apgarots laiks, kad pastiprinātāk vēlamies būt kopā un darīt viens otram labu. Mūzika runā labāk par vārdiem.”

Dziedāt kopā ar Viktoru Zemgalu viņai liels pagodinājums.

”Viņš savā dzīvē ir tik daudz ko sasniedzis, piedzīvojis un pieredzējis, no viņa var daudz mācīties. ”Eolika” manās acīs vienmēr bijusi latviešu top grupa, kas gājusi cauri gadiem un popularitātes ziņā ir tikai augusi,” saka dziedātāja.

Viņa Zemgalu atceros arī kā laika ziņu diktoru.

”Toreiz biju maza meitene, bet skatījos laika ziņas, jo patika diktors,” smejot atzīst Laura.

Pirmais no akustiskajiem koncertiem “Pirmo adventes sveci iededzot” izskanēs 2. decembrī Krustpils Vissvētākās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā, kam sekos uzstāšanās 23. decembrī Aizkraukles Romas katoļu baznīcā.

”Koncertā skanēs tādas dziesmas kā ”Klusuma korālis”, ”Noskaņa”, ”Un tu nāc”, ”Rīt būs labāk”, ”Klusa nakts”, ”Ziemassvētku stāsts”, ”Lidojums naktī”, ”Es vēlos teikt paldies” un daudzas citas skanīgas dziesmas akustiskā izpildījumā, akustiskās ģitāras, piano, perkusiju un vijoles pavadībā,” norāda dziedātāja.
3 komentāri