Vienu no šā gada Latvijas ”Eirovīzijas” dziesmām sākotnēji izbrāķējuši paši mūziķi

1 komentārs
Vienu no šā gada Latvijas ”Eirovīzijas” dziesmām sākotnēji izbrāķējuši paši mūziķi
PUBLICITĀTES FOTO

Izsludinātas 26 dziesmas, kuras šogad cīnās par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”. Šogad konkursam pieteikts rekordliels dziesmu skaits, tāpēc paši mākslinieki lietai piegājuši ļoti nopietni. Kā Skaties.lv atklāj apvienības ”Audiokvartāls” mūziķis Ivars Ozoliņš, kad viņi pirmo reizi sarakstījuši savu ”eirodziesmu”, viņi paši to izbrāķējuši.

”Mūsu producents ”izbrāķēja” piedziedājumu. Teica, ka kopumā dziesma laba, bet piedziedājumu vajadzētu nomainīt. Izdomājām divas jaunas versijas un, lai noteiktu, kura varētu labāk patīk tautai, veicām aptauju paziņu lokā.

Interesanti, ka piedziedājums, kurš ir dzirdams dziesmas ”Connection” gala versijā, vairāk pie sirds gāja vīriešu dzimuma pārstāvjiem.

Protams, arī kopējais vērtējums arī bija labvēlīgāks šai versijai, bet, tā kā ”Eirovīzija” nereti tiek piesaukta kā ”geju un mājsaimnieču festivāls”, varbūt tas mums dos kādu bonusiņu, ja tiksim uz lielo finālu,” smejas grupas solists Ivars Ozoliņš.

Viņš gan piebilst, ka, radot dziesmu, īpaši par vidējo ”Eirovīzijas” klausītāju vai formātu nav piedomāts. Taču pie dziesmas strādājuši ”Double Faced Eels” mūziķi, kuri pagājušogad paši ar labiem panākumiem startēja ”Eirovīzijas” atlasē.

Atceries, ka šogad balsošanas kārtība ir citāda un atbalsti savējos klausoties!

”Astoņas fināla dziesmas izvēlēsies žūrija, ņemot vērā arī to, kā dziesmas ”YouTube” platformā būs vērtējuši klausītāji,” skaidro konkursa producente Ilze Jansone. Astoņas fināla kompozīcijas tiks izziņotas pēc nedēļas – 16. janvārī.

Noklausies arī citas dziesmas TE!

Savukārt kurš no pretendentiem dosies uz 65. starptautisko ”Eirovīzijas” dziesmu konkursu, kas maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā, tiks noskaidrots 8. februārī.
1 komentārs