Video: Pat lielais grūtnieces vēders netraucē Dinārai Rudānei apmeklēt boksa treniņus

1 komentārs
Video: Pat lielais grūtnieces vēders netraucē Dinārai Rudānei apmeklēt boksa treniņus
instagram.com/dinara_rudan/

Dziedātāja, šova ”Izklausies redzēts” dalībniece Dināra Rudāne šajā vasarā kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Gaidību laiks neliek topošajai mātei sēdēt mierā, sieviete nav aizmirsusi savas iemīļotās sportiskās aktivitātes. Tāpat slavenība turpina koncertēt un dzīvot gluži normālu dzīvesveidu.

Grūtniecības laika izskaņā sociālajā tīklā ”Instagram” māksliniece publiskoja video no boksa nodarbības. Grūtnieces vēders nekādā veidā neietekmē topošās māmiņas veiklību, lokanību vai sportisko izturību.

Bieži vien māksliniece publisko fotogrāfijas, kurās redzama sportiskās aktivitātēs, parādot, ka grūtniecība nav iemesls, lai neturētu sevi labā, fiziskā formā.

Mūziķes atbalstītāji priecājas par grūtnieces aktīvo dzīvesveidu, bet daudzi arī nosoda sevis nesaudzēšanu, īpaši boksa treniņu laikā. Nu skatoties video, kurā redzama treniņu norise Dināras fani var būt droši, bērniņam šāda aktivitāte nekaitē.

Dināra ir viena no retajām Latvijas slavenībām, kurai izdevies noturēt noslēpumā faktu, ka viņa ir apprecējusies, tāpat līdz pat pēdējiem grūtniecības mēnešiem neviens pat nenojauta, ka dziedātāja ir gaidībās.

1 komentārs