Video: Markus Riva ar iespaidīgu šovu uzstājas Sanktpēterburgā

3 komentāri
Video: Markus Riva ar iespaidīgu šovu uzstājas Sanktpēterburgā

Sanktpēterburgā ar vērienu turpinās tradīcijām bagātais Balto nakšu festivāls, un pasākuma programmā viens no galvenajiem notikumiem ir grandiozais svētku koncerts ”Алых Парусов”, kas izskanēja pagājušajās brīvdienās. Šogad līdzās vietējām estrādes zvaigznēm tajā mirdzēja arī latviešu dziedātājs Markus Riva.

Svētku koncerts, kas pils laukumā notika svētdien, 23. jūnijā, ir viens no vasaras spilgtākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem Sanktpēterburgā, un tajā ik gadu uzstājas pasaules mēroga zvaigznes un Krievijas šovbiznesa zieds.

Atklāt grandiozo koncertšovu šogad bija uzticēts latviešu mūziķim Markum Rivam. Viņš uz skatuves kāpa ar savām populārajām dziesmām – “По венам алкоголь” un “Свадхистхана”.  Savukārt dziedātāja uzstāšanos pavadīja akrotābiski šovbaleta dejotāji. Skatītāji Markus Rivu sveica ar stāvovācijām.

”Tas ir spilgtākais mirklis manā muzikālajā karjerā, dzīvē. Es pirmo reizi uzstājos tik daudz cilvēkiem. Tas ir kā pasaka. Ir liels gods piedalīties šādā pasākumā,” atzīst Riva.

Koncertā uzstājās arī tādi Krievijas estrādes spīdekļi kā Poļina Gagarina, Sergejs Lazarevs , Zara, Vladimirs Presņakovs, Burito, Aleksejevs un citi. Tāpat apmeklētājiem bija iespēja baudīt simfoniskā orķestra un dīdžeja performanci. Pasākuma vadīšana bija uzticēta Ivanam Urgantam un Dašai Aleksandrovai.

Koncerts šogad pulcēja 88 000 skatītāju, bet svētkus Sanktpēterburgā kopumā apmeklēja gandrīz pusotrs miljons ļaužu, turklāt to norisei bija iespējams sekot līdzi tiešraidē televīzijā un internetā.

Markus Riva žilbina Sanktpēterburgā