Video: Maksims Galkins atklāj, ka mājas gariņš viņa bērniem dāvina kristālus

1 komentārs
Video: Maksims Galkins atklāj, ka mājas gariņš viņa bērniem dāvina kristālus
INSTAGRAM

Humorists Maksims Galkins uzņēmis jaunu video, kurā redzama viņa sešus gadus vecā meitiņa Ļiza. Mazulīte pastāsta par mājas gariņu un saņemtajiem pārsteigumiem.

”Pēdējā laikā noslēpumains mājas gariņš dāvina Garijam un Ļizai maģiskus kristālus,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Maksims.

Foto: Galkins un Pugačova publisko mīļus kadrus no ģimenes dzīves

View this post on Instagram

Последнее время таинственный Домовой оставляет Гарику и Лизе по дому в неожиданных местах волшебные кристаллы 🧙🏻‍♂️ Обогатившись кристаллами, дети, наладили эпистолярную связь с магическим миром в простенках и стали заказывать более земные почтовые марки. Что к лучшему, так как по косвенным признакам запасы кристаллов даже в таком домовитом хозяйстве, как у нас, иссякают 😊

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Video: Galkina un Pugačovas bērni mācās slēpot

Iegūstot vairākus kristālus, slavenības bērni izveidojuši burvju saikni ar maģijas pasauli un kristālu vietā sākuši pasūtīt daudz ierastākas lietas – pastmarkas.

Maksima un Allas Pugačovas atvases mājas gariņam raksta zīmītes, dāvina konfektes, bet pretī saņem atbildes zīmītes un markas.

Video iespējams redzēt arī kā mazā Ļiza raksta gariņam vēstuli. Ikvienam ir iespēja novērtēt sešus gadus vecās meitenes rakstības prasmes.

Tā kā slavenības atvase apzinās, ka par visu ir jāpasaka paldies, tas tikai norāda, ka zvaigznes saviem bērniem māca pateikties, novērtēt dažādas dāvanas.

1 komentārs