Video: Latviju satricina pavisam pliks Kivičs vannā

38 komentāri
Video: Latviju satricina pavisam pliks Kivičs vannā

Šķita, ka Kiviča fani jau ir redzējuši visu, bet 10. februāra vēlā vakarā Andris parādīja faniem, ka tomēr var vairāk. Mūziķis kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi priecēja fanus ar tiešraidi no vannas, kurā pazibināja arī vīrietību.

Kivičs ik pa brīdim aplaimo fanus ar tiešraidēm, kurās atbild uz visiem jautājumiem.

Kas ir Kiviča un Lienes mīļākā seksa poza? Lasi TE!

Šī tiešraide bija īpaša, jo abi stājās fanu priekšā gandrīz pavisam kaili un bija īpaši atklāti. Mākslinieku pāris vēlreiz atgādināja tautai, ka lai liek mierā viņu bērnus.

Pāris pastāstīja, ka viņiem ir ļoti daudz labestīgu, bet klusu atbalstītāju, taču, protams, rējēji ir skaļāki.

”Sabiedrība ir iekārtota tā, ka visiem ir jābūt vienādi sūdīgi. Un, ja kādam pēkšņi ir labāk par citiem, – eu, kādā sakarā? Ko tu atļaujies? Un vēl to demonstrēt?” par skauģiem pasmējās Andris.

Mākslinieki apliecināja, ka, par spīti visam, jūtas lieliski. Vannā Andris arī uzdziedāja. Abi jutās tik ērti un brīvi, ka tiešraides laikā faniem gar acīm pāris reizes visā krāšņumā nozibēja pat Andra mantība. Lai arī Andris video pēc tam izņēmis no sociālajiem tīkliem, atbalstītāji parūpējušies par to, lai tas nekur nepazustu.

Kā paziņoja mūziķis, abi jau nolikuši datumu, kad pamest Latviju – tas būs 11. marts.

Bet cik tad liels galu galā ir Andra vīrišķais lepnums? Mūziķa komentārs TE!

TOP komentāri

 • koko
  +42 +41 -1

  koko

  Ko viņi lieto? Reāli žēl viņu bērnu, viņi tiek apkaunoti, skolā, bērnudārzā... to apspriež gan vecāki, gan audzinātājas! Ja mana māte vai tēvs šādi uzvestos, es man liekas no kauna zemē ielīstu, skolu neapmeklētu!
 • G
  +29 +28 -1

  G

  Aizkavējušies šmurguļgados? kā bērnu-pusaudžu pārraide. Kad šitie reiz attapsies realitātē?
 • joske
  +26 +25 -1

  joske

  Un ko dara Skulmes bērni, kamēr šitie visur ņemas? Ja jau publiski rāda savu krānu, tad Skulmes meiteņu priekšā arī staigā pliku krānu? Bijušā vīra vietā atņemtu viņai gan bērnus, gan uzvārdu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl