Video: Latvijas šovbiznesa skandalozākās zvaigznes beidzot satiekas boksa ringā

1 komentārs
Video: Latvijas šovbiznesa skandalozākās zvaigznes beidzot satiekas boksa ringā
Publicitātes foto

Par Latvijas pirmo repa supergrupu dēvētā apvienība ”Singapūras Satīns” šonedēļ cienītāju uzmanībai nodevusi jaunu videoklipu, kas tapis dziesmai ”Bajo La Piedra” no grupas debijas albuma. Klipā piedalās arī skandalozais mūziķis Sandis Kiops.

”Mēs allaž domājam jaunus veidus, kā pārsteigt fanus, un šis nav izņēmums. Pati dziesma ir iekļauta mūsu debijas albumā, un videoklipā vēlējāmies apspēlēt globālās un sociā-las problēmas, kas šajā gadījumā vairāk skar cilvēkus pāri okeānam.

Mēs klipu īpaši nekomentēsim, jo domājam, ka katrs tajā saskatīs kaut ko citu. Autors ir miris, dzīvo tikai interpretācija.

Mēs ceram, ka ar šo darbu uzrunāsim sabiedrību, lai liktu tai apsēsties un padomāt – kas vispār notiek?!” par klipu stāsta grupas pārstāvji.

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie tādiem grupas videoklipiem kā ”Lemberghini”, “Pūpolsvētdiena”, “Kadiljakā, “Ziemā” un citiem.

Video: ”Singapūras Satīns” un Kiops tiekas boksa ringā

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu ”Iespēja Viena”, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

1 komentārs