Video: latviešu dziedātāja Meldra uzstājas kopā ar leģendāro Rodu Stjuartu

4 komentāri
Video: latviešu dziedātāja Meldra uzstājas kopā ar leģendāro Rodu Stjuartu
FACEBOOK

18.februārī Londonas ”The O2” arēnā norisinājās ”Brit Awards” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonija, kurā uz skatuves varēja redzēt arī latviešu mūziķi Meldru. Meldra uzstājās kopā ar leģendāro Rodu Stjuartu.

”Brit Awards” ceremonijā Meldra nebija redzama dziedam, bet gan spēlējam akustisko ģitāru.

Mūziķe uzstājās ceremonijas noslēgumā, kad uz skatuves kāpa leģendārais mākslinieks Rods Stjuarts, kurš ir viens no panākumiem bagātākajiem visu laiku rokmūziķiem.

Pasaulē pārdoti vairāk nekā 250 miljoni Roda Stjuarta izdoto albumu kopijas, kas parāda, ka viņš iekarojis neviena vien sirdi ar saviem skaņdarbiem.

Uzstāšanās laikā muzikālo pavadījumu palīdzēja radīt ne tikai Meldras spēlētās ģitāras skaņas, bet arī ”The Royal Philharmonic Orchestra” orķestris.

”Lieliska nakts ”Brit Awards” ceremonijā. Tik nozīmīgs notikums, tāds gods sadarboties ar tik lieliskiem māksliniekiem,” sociālajos tīklos raksta Meldra.

Mūziķe pozējusi arī pie foto sienas. Fotogrāfijās viņa redzama gan viena pati, gan kopā ar leģendāro mākslinieku.

Meldru iepazinām 2004.gadā, kad viņa duetā ar tēvu, ģitāristu Johnny Salamander piedalījās ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē ar dziesmu ”We share the sun”. Vēlāk duets izdeva vairākus albumus.

2016.gada 6.augustā Meldra iestūrēja laulības ostā ar dziesmu autoru, mūzikas producentu Džoniju Amolu un nu mitinās Londonā.

Pāris izveidojuši savu biznesu un veiksmīgi darbojas mūzikas lauciņā.

4 komentāri