Video: latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa uzvar grandiozajā Krievijas šovā

Pievienot komentāru
Video: latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa uzvar grandiozajā Krievijas šovā
INSTAGRAM

29. martā noslēdzās grandiozā Krievijas šova “Ну-ка, все вместе!” otrā sezona, kur dalībnieki sacentās par 100 žūrijas locekļu un skatītāju mīlestību, kā arī šova uzvaras statueti un miljonu Krievijas rubļu jeb 11 322 eiro.

Par uzvaru sacentās septiņpadsmit dziedātāji, kuri iekļuva finālā no deviņiem raidījumiem. Viena no šādiem dziedātājiem bija rīdziniece Jana Kļaviņa, kura devītajā šova raidījuma spēja iegūt augstāko punktu skaitu – 96.

”Jūs jau esat zvaigzne!” Dziedātāja Jana Kļaviņa spoži startē Krievijas TV šovā un iekļūst finālā

Finālam Jana izvēlējās izpildīt Irinas Alegrovas hitu “Я тебя отвоюю”, ar kuru izpelnījās 95 punktus, ar iegūtajiem punktiem pietika, lai Jana superfinālā sacenstos ar jauno gruzīnu dziedātāju Nucu Buzaladzi.

Pēc Janas uzstāšanās žūrijas locekļi izcēla to, ka nav bijusi nekāda asociācija ar Irinu Alegrovu, kas ir lieliski, kā nekā katram māksliniekam jāpadara ikviena dziesma par savu.

Jana Kļaviņa stāsta par dalību Krievijas šovā! Mūziķe un Nikolajs Baskovs apmainās ar komplimentiem

Vairums izcēla Janas emocionalitāti, dvēseliskumu, izdziedātā dziļumu.

”Izbaudīju katru jūsu uzstāšanos, pusfinālā divas un nu arī finālā. Trīs dažādas uzstāšanās, redzu plašu talanta spektru, vokāla krāsas,” par latviešu dziedātāju sajūsminās žūrijas priekšsēdētājs Sergejs Lazarevs.

Superfinālā Jana izvēlējās izpildīt grupas Queen dziesmu ”Show must go on” un apsteidza savu konkurenti par 3 punktiem, tādā veidā, iegūstot uzvaru!

Vērojot šovu jau TV ekrānos, dziedātājs Nikolajs Baskovs uzrunāja fanus, sakot, ka atpūšas mājās un priecājas, ka šovā uzvarējusi viņa favorīte Jana.

Apsveicam rīdzinieci ar uzvaru!