Video: Jeļena Matule īpašā veidā apsveic Laimu Vaikuli dzimšanas dienā

0 Komentāru
Video: Jeļena Matule īpašā veidā apsveic Laimu Vaikuli dzimšanas dienā
PUBLICITĀTES FOTO/DĀVIS ŪLANDS, F64

31. martā dziedātāja Laima Vaikule nosvinēja savu sešdesmit piekto dzimšanas dienu. Māksliniece sniedz jubilejas koncertus, saņem neskaitāmus apsveikumus no faniem, skatuves kolēģiem un draugiem.

Dziedātāja Jeļena Matule daudzus pārsteidza ”X Faktora” atlases kārtās, kā arī veiksmīgi startējot Polijas versijā par šovu ”The Voice”.

Arī tagad mūziķe nesnauž un meklē dažādas iespējas, lai plašākai publikai prezentētu sevi, savu muzikālo talantu.

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

Šoreiz Jeļena izlēmusi piesaistīt sev uzmanību, pateicoties muzikālam apsveikumam. Māksliniece izpilda populāro Raimonda Paula dziesmu ”Ещё не вечер”, kuru oriģinālā dzied Laima Vaikule.

”Jūs esat satriecoša māksliniece un personība. Jūsu māksla ir nemirstīga un mūžam aktuāla, ļoti gribēju tai ”pieskarties”, tāpēc arī izveidoju savu dziesmas ”Ещё не вечер” versiju. Ceru, ka šāds skanējums jums neradīs vilšanos,” Laimu Vaikuli jubilejā sveic Jeļena.

”Musulmaņi apzinās, ka mūsu reģiona sievietes ir viegli pierunājamas uz seksuālām attiecībām.” Jeļenas Matules pieredze Arābu Emirātos

Dziedātāja ir lepna par dziesmas aranžiju, kurā apkopotas viņas un vīra idejas. Laulātie draugi parasti darbojas tandēmā un ar idejām papildina viens otru.

Pēc dziesmas ieraksta Jeļena dienu pavadīja Vecrīgā un Jūrmalā uz Jomas ielas, kur nofilmēja hitam pozitīvu, dzīvespriecīgu videoversiju.

”Gribēju, lai ir interesanti, lai nav vienkārši lirikas video ar fotogrāfiju. Tāpēc nofilmējām tādu vienkāršu video versiju un pati visu samontēju,” smaida Jeļena.

Mūziķe redzama, ne tikai izpildot populāro dziesmu jaunās skaņās, bet arī demonstrējot jaunu frizūru un matu krāsu.

Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

0 Komentāru