Video: Intars Busulis žilbina Allas Pugačovas jubilejas koncertā

20 komentāri
Video: Intars Busulis žilbina Allas Pugačovas jubilejas koncertā

15. aprīlī 70 gadu jubileju svinēja krievu estrādes primadonna Alla Pugačova. Un par godu lielajam notikumam tika sarīkots īpašs koncerts, kurā uzstājās arī Krievijā populārais latviešu dziedātājs Intars Busulis.

Krievijas Pirmais kanāls Allu Pugačovu apaļajā jubilejā godināja ar koncertu “Dāvana Allai” (“Подарок для Аллы”), kurā iemīļoti dziedātāji izpildīja gan savas, gan Pugačovas zināmākās dziesmas.

Koncertā uz skatuves kāpa arī Intars Busulis – viņš Pugačovu un publiku piecēja ar jubilāres populāro dziesmu ”Песня на бис”.

Savukārt vakara vadītāja lomā iejutās Pugačovas vīrs humorists Maksims Galkins.

Noklausies!

Mīļš video: Galkins ar bērniem sveic mīļoto Allu jubilejā

TOP komentāri

 • !
  +16 +12 -4

  !

  Tas, ka kāds dzied slavenas Krievijas estrādes mākslinieces jubilejā vai vienkārši koncertē Krievijā vēl nenozīmē to, ka viņš ir sēžamvietu laizītājs. Ja jūs būtu dziedātāji, kuri var nopelnīt daudz naudas Krievijā tad jūs arī brauktu uz turieni dziedāt un tikai nestāstiet, ka tā nebūtu. Un kā vēl būtu, it īpaši pie šādiem apstākļiem. Bez tam tas ir diezgan slimi pasludināt visus par sēžamvietu laizītājiem tikai tādēļ, ka viņiem pietiek tik daudz prāta lai saprastu to, ka par cilvēkiem ir jāspriež pēc viņu darbiem, nevis pēc tā kāda ir viņu tautība, ādas krāsa, seksuālā orientācija, utt.
 • Aija
 • Hah

  Hah

  Un ja viņš dziedātu, piemēram, kādas Anglijas vai Vācijas slavenības jubilejā, tad gan viņš nebūtu pakaļu laizonis vai ne?! Ja nav nekā sakarīga ko teikt, tad labāk sēdi klusu! Nav ko jaukt mākslu kopā ar politiku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl