Video: Intars Busulis mirdz Krievijas “Zvaigžņu fabrikā”

20 komentāri
Video: Intars Busulis mirdz Krievijas “Zvaigžņu fabrikā”

Latviešu dziedātāja Intara Busuļa parādīšanās Krievijas TV šovos allaž tiek uzņemta ar sajūsmu. Izņēmums nav arī projekts “Jaunā zvaigžņu fabrika”, kas no septembra sākuma skatāms telekanālā “Muz TV”.

TV šovā “Jaunā zvaigžņu fabrika” slavenais krievu producents Viktors Drobišs iepazīstina ar 16 jaunajiem talantiem, kuri tika izraudzīti starp 15 000 pretendentiem.

Sestdienas, 7. oktobra, atskaites koncertā 19 gadus vecajam izpildītājam Daņilam Daņiļevskim uz skatuves pievienojās Krievijā iemīļotais latviešu dziedātājs Intars Busulis, kurš pašu mājās ir viens no dziedošo talantu šova “X Faktors” žūrijas locekļiem.

Vēl šajā atskaites koncertā kopā ar topošajām popmūzikas zvaigznēm uzstājās tādi pieredzējuši skatuves mākslinieki kā Dima Bilans, Poļina Gagarina un Leonīds Agutins.

Video: Busulis Krievijas “Zvaigžņu fabrikā”

TOP komentāri

 • sajusma
  +15 +14 -1

  sajusma

  es esmu sajūsmā par Intaru malacis Lai dzied un priecē klausītājus.riebjas tie kas it kā mēgina dziedāt angliski bet nekas nesanāk.
 • Elīna
  +13 +12 -1

  Elīna

  Malacis Intar! Manuprāt vienīgais LV mākslinieks,kurš ir šī vārda cienīgs! Lai izdodas!
 • Edgars Maculevics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl