Video: dziedātājs Roberto Meloni ēd masaju sarūpēto medu ar skudrām

Pievienot komentāru
Video: dziedātājs Roberto Meloni ēd masaju sarūpēto medu ar skudrām
FACEBOOK

Roberto Meloni piedalās vienā no Itālijas populārākajiem realitātes šoviem ”Pechino Express”, kur ļaujas dažādiem izaicinājumiem un pierāda sevi. Jaunākajā šova raidījumā dziedātājam nācās ēst medu ar skudrām.

Roberto kopā ar savu pārinieku Saimons&The Stars vienā no sērijas uzdevumiem laimēja bonusu un varēja doties Safari braucienā uz vienu no skaistākajām vietām Āfrikā.

Šova dalībnieki devās uz Āfrikas austrumiem, kur paviesojās pie nilotu etnosiem masajiem. Dziedātājs un zvaigžņu tulks pavadīja kopā ar masajiem veselu dienu, kā arī beigās baudīja cilts vecāko sarūpēto saldo ēdienu – medu ar skudrām.

Roberto piedalās trešajā lielākajā Itālijas televīzijas šovā!

”Mūsu laimētais bonuss ir dārgākais septiņu gadu šova vēsturē. Tas nav lēts prieks viesoties pie masajiem un baudīt viņu viesmīlību,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Roberto.

 

View this post on Instagram

 

TUTTE PROTEINE! ? ? Il miele alle formiche ? ? della tribù Azza di NgoroNgoro, la versione Masai del ?”casu marzu” o ”casu frazzigu”? sardo! Una delicatesse tanzaniana Šova laika notiek visadi piedzivojumi: mēs ar @simonandthestars vinnejam bonusu. Aizbraucam uz safari un iepazinamies ar Masai tautu, kura mums deva pagaršot mēdus kopa ar skudrām! Īsta Tanzanijas delikatese! Es noriju visu ar izbrinīto sejas izteiksmi? #pechinoexpress #masai #fearfactor #protein #diet #veganrecipes #bonappetit #enjoy #tanzania #ngorongoro #casumarzu #casufrazzigu #bonumeda #robertomeloni #simonandthestars #tvshow #reality #sardegna #igersardegna #sardinelmondo #raidue #ciklabadzive

A post shared by Roberto Meloni (@robertomeloni) on

Ja Roberto pārinieks nav bijis sajūsmā par šādas delikateses pagaršošanu, tad dziedātājs nesmādējis skudras ar medu. Tas viss ir tikai proteīns un cukurs.

”Sardīnijā mums ir īpašs kazas siers, delikatese, ar tārpiem. Mušiņas ielido sakultā sierā, izdēj oliņas un no oliņām izšķiļas tārpi. Tārpi sieru ēd un savā veidā taisa ”mērci”, mēs to ēdam, tātad ēst skudras ir nieks,” smejas Roberto.

Dziedātājs ir sajūsmā par iegūtajām atmiņām, piedzīvojumiem un nespēj vien sagaidīt nākamo šova ”Pechino express” sēriju!