Video: dziedātāja Dināra Rudāne ir gatava dzemdībām! Somas sapakotas un ar lepnumu tiek izrādīts to saturs

0 Komentāru
Video: dziedātāja Dināra Rudāne ir gatava dzemdībām! Somas sapakotas un ar lepnumu tiek izrādīts to saturs
instagram.com/dinara_rudan/

Drīzumā dziedātāja, šova ”Izklausies redzēts” uzvarētāja Dināra Rudāne kļūs par māmiņu meitiņai. Sieviete jau sapakojusi somas, kuras ņems līdzi uz dzemdību namu, un uzņēmusi speciālu video, kurā izrāda šo somu saturu. Topošā māmiņa ir padomājusi par visu!

Dināra paziņo, ka abas somas jau labu laiku ir sapakotas un stāv gaitenī, māksliniece apzinās, ka viss tajās atrodamais beigu beigās nenoderēs. Tomēr uzskata, ka labāk paņemt līdzi vairāk mantu, ne vēlāk sūtīt vīru meklēt vajadzīgās lietas un radīt lieku stresu.

Lai sapirktu visu nepieciešamo, bija vajadzīgs pailgs laiks, sākumā tika lasīta informācija un saprasts, ko īsti vajag.

Dziedātāja no atbalstītājiem neslēpj, ka nezina, kas sagaidāms dzemdībās, ir lasīta tik daudz informācija, ka tās jau ir par daudz. Lasītais nemazina neziņu, bet nerada bailes.

Slavenībai būtiskākais, lai meitiņa piedzimst vesela, pārējam nav nozīmes. Protams, viņa nespēj sagaidīt mirkli, kad mazā nāks pasaulē un viņa to ieraudzīs.

Dināra speciāli sapakojusi lietas divās somās, atdalot savas un bērna mantas. Tas tikai atvieglos lietu atrašanu un neradīs somās haosu.

Lielākā no somām ir melns koferis, kurā atrodas topošās māmiņas lietas. Uz dzemdību namu viņa līdzi ņems divus dvieļus, vienu mazāku, kas domāts rokām, bet otru lielu, ar kuru dosies uz dušu.

Tālāk seko termālais ūdens, pretstriju krēms, jo arī pēc dzemdībām ir iespējams dabūt strijas, pagaidām viņai nevienas nav, un māksliniece cer, ka arī nebūs.

Koferī ieliktas arī divas čības, vienas, lai pārvietotos pa palātu, bet otras paredzētas dušas apmeklējumam.

Dināra atklāj gaidāmā mazuļa dzimumu:

Pidžamas bikses, četri parasti T krekli, jaka, divi zeķu pāri, pēcdzemdību josta, divi krekliņi, kuriem viegli nolaist lencītes, lai mazulīti var ērti pabarot ar krūti.

Krūšturis zīdīšanai, krūšturu ieliktņi, pēcdzemdību paketes, pieaugušo pamperi, apakšveļa, speciāls krēms krūtīm, matu gumijas, dušas želeja, skuveklis, šampūns, sejas krēmi, zobu pasta un zobu birste.

Topošā māmiņa nav aizmirsusi arī par kosmētiku, tā tiks izmantota izrakstīšanās dienā. Māksliniece vēlas parādīties vīram un iziet uz ielas skaista. Līdzi tiek ņemts, tonālais krēms, lūpu krāsa, tuša, laineris, vaigu sārtums.

Skaistie grūtniecības foto:

Maisiņš, kurā ievietoti dažāda veida našķi, arī dosies uz dzemdību namu. Nekad nevar zināt, kas sakārojas, tāpēc labāk nodrošināties ar uzkodām. Pirms izbraukšanas uz dzemdību namu somā tiks ielikta planšete un lādētāji.

Meitiņas mantas, atrodas otrajā somā, tur Dināra ielikusi trīs pudelītes barošanai. Dziedātāja plāno barot meitiņu ar krūti, bet pudelītes ņem līdzi katram gadījumam, ja nu viņai nav piena.

Seko mitrās salvetes, pamperi, trīs cepurītes, trīs cimdiņi, desmit vienreizlietojamie paladziņi. Mazo dāmu tērps rāpuļos bez rociņām, šādi rāpuļi līdzi būs trīs un visi maigi rozā krāsā.

Vēl somā atrodas speciāls palīgs pamperu mainīšanai un vairākas citas bērniņam nepieciešamas lietas.

Jau drīzumā skaistā, sievišķīgā, sportiskā dziedātāja kļūs par māmiņu pirmdzimtajam.

 

0 Komentāru