Vēzis nevēlas atkāpties… Valters Frīdenbergs vēršas pie tautas, lūdzot atbalstu, lai ārstētos ārzemēs

12 komentāri
Vēzis nevēlas atkāpties… Valters Frīdenbergs vēršas pie tautas, lūdzot atbalstu, lai ārstētos ārzemēs
Dziedātājs Valters Frīdenbergs uzstājas biedrības "Dr.Klauns" piecu gadu jubilejas svinībās pie tirdzniecības centra Spice. (Paula Čurkste / LETA)

Populārais mūziķis Valters Frīdenbergs daudzu gadu garumā ir labdarības akciju ”Eņģeļi pār Latviju” un ”Labestības diena” ietvaros aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniņiem, bet nu palīdzība nepieciešama viņam pašam. Mūziķim pērn tika diagnosticēts vēzis, bet ārstēšanai nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Valteram Frīdenbergam, kurš pazīstams kā grupu ”Dzeguzīte”, ”Putnu balle”, ”Tumsa” dziedātājs, pirms gada veicot veselības pārbaudes, tika diagnosticēts vēzis. Pēc operācijas un vairākiem ķīmijterapijas kursiem bija cerība, ka slimību izdosies uzveikt. Tomēr šovasar tā atgriezusies.

Turpināt cīņu par Valtera dzīvību uzņēmusies ”Charité” klīnika Vācijā. Pirmajam ārstēšanas posmam nepieciešami 17 500 eiro. Lai segtu ārstēšanās izmaksas, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

“Saka, ka grūtos brīžos ir jālūdz. Arī man ir pienācis grūts brīdis – vēža saslimšana, kuru man diagnosticēja pirms gada, nevēlas atkāpties, un ar to man ir jāturpina cīnīties Vācijā. Bet, lai to izdarītu, es lūdzu palīdzību!

Ja nu Tev ir iespēja palīdzēt tikt līdz turpmākai ārstēšanai, es būšu ne tikai pateicīgs, es būšu laimīgs Tev pateikties!” aicina palīdzēt Valters.

https://www.facebook.com/valters.fridenbergs/posts/10210191743139042

Atbalstīt Latvijā iemīļoto dziedātāju aicina arī populāri skatuves mākslinieki.

”Kad mēs visi sadodamies rokās, sūtām savas stiprās domas kopā, tad šī pasaule kļūst daudz gaišāka un cilvēka dzīvība ir tik ļoti īpaša! Cerība, Ticība, Mīlestība! Palīdzēsim Valteram!” sociālās saziņas vietnē ”Facebook” aicina mūziķis Lauris Valters.

Nestāvēt malā aicina arī dziedātāja Rūta Dūduma un mūziķis Oskars Millers.

Ziedot Valteram vari šeit.

12 komentāri