Vai dziedātāja Liene Šomase drīzumā iestūrēs laulības ostā?

2 komentāri
Vai dziedātāja Liene Šomase drīzumā iestūrēs laulības ostā?
instagram.com/liene_somase/

Teiciens vēsta, ja neprecējusies sieviete kāzās noķer līgavas pušķi, viņa būs nākamā, kura izies pie vīra. Šoreiz līgavas pušķi draugu kāzās noķērusi Liene Šomase. Tā kā māksliniecei ir idilliskas attiecības ar mīļoto, nebūtu pārsteigums, ja kāzu zvani nav aiz kalniem.

Savus atbalstītājus par jautro un patīkamo notikumu sociālajos tīklos informēja pati Liene. Māksliniece publiskojusi video, kurā redzama, turot rokās līgavas pušķi un rakstot – Upss! Zīme? Netīšām noķēru!

Alda un Daces laulību Liene sauc par iedvesmu un prieku. Tāpat dziedātāja pasakās par līgavas izrādīto atbalstu un neslēpj, ka ļoti priecājas par savu draugu laimi.

Uz laulību ceremoniju Liene ieradās meitiņas Gabrielas pavadībā. Abām dāmām mugurā bija platas, vasaras kleitiņas, ieturētas rozā toņos, bet lencītes kleitiņām bija baltas. Māte un meita bija tērpušās vienādi.

Upssss

A post shared by Liene (@liene_somase) on

 

Liene jau vairāk nekā gadu ir attiecībās ar bijušo volejbolistu Gintu Gulbi, ar kuru kopā ir devusies vairākos ārzemju braucienos un ikdienā viss brīvais laiks tiek pavadīts kopā.

Galvenais, Gints lieliski sadzīvo ar dziedātājas mazo meitiņu Gabrielu. Vairāki mākslinieces “Instagram” stāsti ir atklājuši Lienes izredzētā un viņas meitiņas kopīgos atpūtas momentus, pēc kuriem redzams – viņi lieliski saprotas.

Māksliniece bieži vien sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas no ģimenes idilles, bildes neliek šaubīties par pāra mīlestību.

 

Mīlestības diena. Mani mīļie Pērkoni svin savu mīlestības diena. #AldisprecDaci

A post shared by Liene (@liene_somase) on

 

Vai šoreiz tautas teicienam būs lemts piepildīties? Vai Liene Šomase drīzumā izies pie vīra?

2 komentāri